logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Zdążyć przed pierwszym dzwonkiem! Czyli karta Visa Ferpay dzieciom

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Zdążyć przed pierwszym dzwonkiem! Czyli karta Visa Ferpay dzieciom

Zdążyć przed pierwszym dzwonkiem! Czyli karta Visa Ferpay dzieciom

Ile razy jako rodzice próbowaliście odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości nowych technologii, internetu i elektronicznych pieniędzy? Jak często zastanawialiście się kiedy w ten świat włączyć swoje dzieci? Telefony komórkowe, tablety, swobodny dostęp do internetu, konta bankowe, płatności on-line i karty płatnicze – czy kilkulatkowie powinni mieć do nich dostęp? Obecne czasy wymuszają na nas decyzje, których nigdy wcześniej rodzice nie musieli podejmować.

Wymienione powyżej kwestie nie były problemami naszych wcześniejszych pokoleń. Nasi rodzice raczej nie podpowiedzą nam co mówić dziecku, gdy setny już raz z kolei prosi o pierwszy telefon lub tablet. Czasem jeszcze sami czują się odrobinę zagubieni w dzisiejszej rzeczywistości. Odbieramy sygnały od nich mówiące o tym, że po zapoznaniu się z naszą platformą przekonali się do wysyłania pieniędzy do Polski przez internet, co wcześniej było dla nich znacznie utrudnione. Co tu dużo kryć – jest to dla nas olbrzymi komplement, za który pięknie dziękujemy :)

Rozterki dotyczące tego na co pozwolić naszym maluchom z całego dobrodziejstwa postępu technologicznego są znakiem obecnych czasów. Tablet dla dwulatka? Wydawać by się mogło, że to paranoja ale o ile łatwiej z nim przetrwać długą podróż autem, np. z  Wielkiej Brytanii do Polski na wakacje? Telefon komórkowy? I tu zagwozdka: gdzie tak młody człowiek ma potrzebę dzwonić? Otóż, Rodzicu, dziś telefon najmniej służy do dzwonienia! I na szczycie listy… karta płatnicza dla dziecka. Komu nie wydaje się to zbędną zachcianką? Jeszcze jakiś czas temu w tym momencie sami podnieślibyśmy rękę do góry ale… Jest to pierwsza rzecz z wymienionych powyżej, która nawet bardziej sprzyja rodzicom, dając przy tym dużą swobodę i bezpieczeństwo ich dzieciom.

Kontrola wydatków

Podarowując dziecku pieniądze zastanawiamy się, czy będą one właściwie spożytkowane. Trudno się dziwić, sami ciężko na nie pracujemy. Chcemy w naszych dzieciach zaszczepić wartość każdego grosza. I tutaj karta płatnicza może okazać się świetnym narzędziem do pierwszych na ten temat rozmów z naszymi pociechami. Dzięki temu, że na każdej karcie zapisywana jest historia transakcji nie dość, że my mamy wgląd w zakupy naszych pociech (i możemy szybko interweniować jeśli będą one, co najmniej, niewłaściwe) to jeszcze jest to potencjał do wykorzystania w pierwszych “analizach finansowych” z naszym maluchem. W ten sposób pokażemy jak ważne jest umiejętne wydawanie pieniędzy i ile dziecko może zyskać na rozważnym korzystaniu z karty płatniczej. W Ferpay dajemy możliwość wglądu w całą historię transakcji. Maluch nic przed Tobą nie ukryje, a za to Ty możesz przed nim odkryć świat finansów.

Bez stresu, że środki się skończą

Dzieci jadąc na kolonię, obóz, wycieczkę szkolną zawsze dostają tzw. kieszonkowe. Środki te zazwyczaj są przeznaczone na drobne przyjemności. Lata temu również i my takie dostawaliśmy od swoich rodziców. Przy tej okazji zapewne większość z Was również otrzymywała specjalny plik banknotów możliwy do wydania jedynie w wyjątkowych sytuacjach.

Dawanie dzieciom dodatkowych pieniędzy, które są przeznaczone tylko na specjalne okazje i losowe zdarzenia dodatkowo zwiększają już i tak duże wydatki związane z wyjazdem na wypoczynek. Świetnym rozwiązaniem jest podarowanie dziecku karty płatniczej, na której może być minimalna kwota kieszonkowego. Będzie to dobrą nauką oszczędności dla młodego konsumenta a rodzicowi da poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Przecież w razie potrzeby w każdej chwili będzie mógł zasilić konto malucha o dodatkowe środki. Dziecko nie będzie już czekać na przelew cały dzień.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nie lubimy o tym myśleć, trudno nam takie sytuacje przewidzieć ale kradzieże i rozboje zdarzają się już w coraz młodszych środowiskach. Może to również dotyczyć naszych dzieci. Starsi koledzy wymuszają na młodszych “haracze”, ograbiają ich z kieszonkowego korzystając z chwilowej nieuwagi naszych pociech. Takie sytuacje zdarzają się na co dzień, nie są już wyjątkowo rzadkie. I tutaj znów na przeciw wychodzi nam karta płatnicza, która nawet przy zgubie, zajętego przez zabawę malucha daje szybką możliwość blokady bez ryzyka utraty środków na niej zgromadzonych.

Jak widać więc karta płatnicza dla dziecka nie jest niczym złym czy też niewłaściwym. Może okazać się nawet bardzo pomocna w budowaniu pierwszych relacji dziecka z pieniądzem. W tej chwili, prócz opisanych powyżej zalet, karta przedpłacowa w Ferpay łączy się z dodatkowym profitem. Zamawiając ją do końca sierpnia otrzymacie dodatkowy prezent – wyprawkę szkolną dla swojego malucha. Karta nie jest obarczona żadnymi dodatkowymi opłatami, prócz pierwszej w wysokości 4 GBP za jej wyrobienie. Korzystanie z niej jest zupełnie darmowe. Kartą Visa Ferpay można płacić w każdym punkcie z terminalem, a wypłata środków w polskich bankomatach wynosi jednorazowo 5 zł. Nie posiada również żadnych limitów i ograniczeń a do tego jeszcze ma zachęcającą grafikę z przyjaznym ludzikiem Ferpaya. Na pewno spodoba się Waszym pociechom. Szczerze polecamy skorzystanie z naszej oferty i to czym prędzej, aby zdążyć przed pierwszym szkolnym dzwonkiem :)

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szukasz dodatkowego dochodu? Przedstawiamy 5 prostych kroków jak zacząć zarabiać siedząc w domu

Wiesz, że wystarczy abyś miesięcznie zaprosił do Ferpay 10 znajomych i zgarniał za to aż 50 funtów?! Dodatkowo damy Ci...

Zamknij