logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Zawsze trafiony prezent na Święta? Zamów kartę Visa Ferpay!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Zawsze trafiony prezent na Święta? Zamów kartę Visa Ferpay!

Zawsze trafiony prezent na Święta? Zamów kartę Visa Ferpay!

Bieganina, siatki sklepowe wypchane po brzegi, ciasto na pierniki leżakuje, a Ty jak co roku stajesz przed wyzwaniem – co kupić najbliższym z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia… znasz to, prawda? Dzisiaj Wam trochę pomożemy i zdradzimy nasz coroczny przepis na udany prezent!


Przede wszystkim musisz wiedzieć,że przy wyborze prezentu warto kierować się intuicją. Jeśli chcesz sprawić drugiej osobie naprawdę radość, nie kupuj niczego na siłę, jeśli sam nie jesteś do tego przekonany. Nie ma nic gorszego niż byle jaki prezent kupiony tylko po to, aby był…

A może jesteś w sytuacji, że Twoi bliscy mają prawie wszystko, a kolejna książka, płyta czy zestaw kolorowych skarpet zostaną niemile odebrane? Nie zdziwi nas też sytuacja jeśli byś nam powiedział, że przecież jest czas (10 dni do Wigilii) i masz wszystko pod kontrolą. No cóż, z doświadczenia wiemy, że to TYLKO 10 dni! Co zatem wybrać by prezent był trafiony? Klienci Ferpay od ponad dwóch lat nieodmiennie wybierają kartę Visa Ferpay. I nas to nie dziwi bo musisz wiedzieć, że karta Visa Ferpay to doskonały prezent kiedy nie wiesz co podarować drugiej osobie ponieważ możesz ją zasilić dowolną kwotą w każdym momencie, a przy zamówieniu sam wybierasz kolorystykę karty!

belka_karta_na_swieta_2015

Jednak co najważniejsze – kartę Visa Ferpay możesz zamówić w panelu klienta Ferpay i wysłać pod dowolny adres w Polsce lub w UK. Po dotarciu karty do odbiorcy należy ją doładować w systemie Ferpay i cieszyć się zakupami – w sklepach, internecie czy po prostu wypłacając zebrane środki przez każdy bankomat. Proste, prawda?

Ile kosztuje Karta Visa Ferpay? Mało!

Zamówienie karty 4 GBP
Płatność w sklepach stacjonarnych i online 0 GBP
Miesięczna opłata 0 GBP
Zasilenie karty 1 GBP
Wypłata z bankomatu na terenie Polski 1 GBP

To jak, wiesz już co podarujesz bliskim pod choinkę?

blog_max_karta_na_swieta_2015

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
W styczniu WOŚP zagra już po raz 24, a Ferpay i tym razem gra z największym zagranicznym sztabem na świecie!

Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł!  Finał WOŚP stał się częścią polskiej,...

Zamknij