logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Zacznij zarabiać! Program Partnerski Ferpay.

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Zacznij zarabiać! Program Partnerski Ferpay.

Zacznij zarabiać! Program Partnerski Ferpay.

Jak zapewne pamiętacie- niedawno uczestniczyliśmy w Dniu Polskim w Peterborough. Do tej pory wspominamy ten event z łezką w oku. Okazja do osobistego spotkania z klientami była dla nas niezwykle cenna, a rozmowy, sugestie i pochwały wspominamy do dziś. Z naszych dyskusji wynika, że dużo o nas wiecie, że jesteście na bieżąco, że śledzicie nas na Facebooku i zaglądacie na bloga. Bardzo nas to cieszy! A ponieważ tego dnia usłyszeliśmy wiele pytań o Program Partnerski- jeszcze raz chcemy Wam o nim opowiedzieć.

Jeżeli jeszcze się do niego nie zapisałeś- najwyższa pora to nadrobić. Na pewno nie będziesz zwlekał, jeśli się dowiesz , że mamy klientów, którzy miesięcznie potrafią zarobić kilkaset funtów polecając nasze usługi. Jak oni to robią- zapytasz? Zaręczamy, że to nic trudnego.

  1. Zapisz się do Programu Partnerskiego.
  2. Udostępnij swój link na Facebooku, za pomocą e-maila, grafiki lub ustawiając swój indywidualny kod. Roześlij info do rodziny, przyjaciół i znajomych.

*Wysyłane linku referencyjnego jest proste – wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w Ferpay i przejdziesz do zakładki „Program Partnerski”. Znajdziesz tam formularz wysyłki krótkiego maila do znajomych, możliwość wysłania linku przez Facebooka lub po prostu Twój link referencyjny, który możesz wkleić do maila i samodzielnie wysłać do znajomych.

Twój znajomy na dobry początek współpracy otrzyma od nas darmowy przelew do Polski!

  1. Za każdą osobę, która zarejestruje się w Ferpay i wykona choć jeden przelew Ty otrzymasz 5 GBP. Oddamy Ci część swojej prowizji za każdym razem gdy ta osoba wyśle przelew z Ferpay

Wystarczy kilku klientów miesięcznie byś mógł cieszyć się stałym zyskiem. Ty polecasz, my płacimy. Po prostu fair! Ale przystępując do Programu Partnerskiego zyskujesz o wiele więcej.

Za każdym razem gdy robisz przelew do Polski z Ferpay zwracamy Ci 10% wartości opłaty za każdy przelew. Powiedzmy, że wysyłasz Przelew Standard- automatycznie do Twojego konta dodajemy 18 punktów za wykonany przelew. Jak to policzyliśmy? Każdy przelew w Ferpay ma przypisaną określoną liczbę punktów. Przelew Standard to 180 punktów, a Ty otrzymujesz z tego 10% – czyli 18 punktów.

Jak widzicie Panie i Panowie- jest to gra warta świeczki. Zapraszamy więc do rejestracji. Może już w przyszłym miesiącu powiększycie z nami swój domowy budżet!

Pod tym linkiem możesz się zapisać do Programu Partnerskiego i zacząć zarabiać na polecaniu: Zarabiaj z Fepay

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poczta Polska- nasze Dobro Narodowe

Wiecie, że Poczta Polska działa nieprzerwanie od niemal 500 lat, ma prawie 8000 placówek, filii oraz agencji i jest jednym...

Zamknij