logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Za co jesteśmy wdzięczni naszym Mamom?

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Za co jesteśmy wdzięczni naszym Mamom?

Za co jesteśmy wdzięczni naszym Mamom?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Jest on szczególnie istotny jest dla tych, którzy na co dzień są daleko od ukochanych Mam. Trudniej jest wówczas okazać im wdzięczność, udowodnić jak bardzo są dla nas ważne, jak dalece doceniamy ich trudy i ogromną miłość. W przeddzień tak ważnego święta spójrzmy ciepło na nasze relacje z tymi serdecznymi Istotami, ziemskimi Aniołami i zastanówmy się za co najbardziej jesteśmy im wdzięczni.

 

Przyjście na świat

Mamy kochają od początku

Zapytaj jak często Twoja Mama rozmawiała z Tobą gdy byłeś dopiero poczętą zygotą? Jak troskliwie obserwowała gdy nabierałeś sił rosnąc jej w brzuchu jednocześnie jej samej te siły odbierając. A jednak kiedy przyszedł ten wyjątkowy dzień – dzień Twoich narodzin – ile mocy z siebie wykrzesała abyś przywitał ten świat gromkim płaczem. Ile łez radości i bólu wtedy z siebie wyrzuciła? Prawdziwy heroizm! Myślałeś kiedyś o tym?

 

Czułe utulanie, troskliwe kołysanie

Mamy nie śpią kiedy rodzą się ich dzieci

Zmęczone a często wręcz wycieńczone w niezwykły sposób regenerują siły aby od pierwszych dni podarować nam wszystko co najlepsze – całe siebie. To one tuliły niemal cały czas, karmiły gdy zakwililiśmy, kołysały miliony razy w dzień i w nocy, gdy sen z trudem do nas przychodził. Ktoś jeszcze tak pięknie się Tobą zaopiekował?

 

Pierwszych kroków stawianie

Mamy cieszą się z naszych sukcesów i wspierają nas przy porażkach

W pół zgięte dreptały za nami, gdy nieśmiało stawialiśmy pierwsze swoje kroki. Cieszyły się z każdego stąpnięcia, z każdej pokonanej słabości, z każdego odważnego czynu. A gdy upadaliśmy łapały nas z pełnym poświęceniem. Jak nie zdążyły to tuliły, głaskały, pocieszały. Takie pierwsze kroki stawialiśmy dziesiątki, setki a może i tysiące razy. Kiedy to przeżywaliśmy pierwszy dzień w przedszkolu, szkole, pierwszą komunię świętą, pierwsze egzaminy, pierwszą miłość, pierwszy zawód miłosny, pierwszą rozłąkę… I wiele razy naprężeni od matczynej dumy, wsparci dobrym słowem i ogromną miłością, kroczyliśmy pewniej przez swoje życie. Zdarzały się potknięcia, błędy, upadki.  Wówczas ręce Matki zawsze były wyciągnięte do pomocy. Nie zawsze zdążyły nas załapać, nie zawsze my przyjęliśmy ich wyciągnięte pomocne dłonie ale jak przyszło leczyć rany to trzeba przyznać – one miały najwięcej plastrów ;) Czerwony na zranione serce, biały na urażoną dumę, niebieski na zdruzgotane plany. Ktoś inny przez tyle lat potrafił tak mocno Cię wspierać?

 

To tylko wierzchołek góry, zbudowanej z fragmentów naszego wspólnego życia. Sami wiemy najlepiej co powoduje w nas największą wdzięczność do tej cudownej Istoty. Może pamiętamy jeden gest, bardzo ważne słowo, jakąś wyjątkową chwilę? Na pewno każdy z Was ma w głębi serca coś, za co jest szczególnie wdzięczny własnej Mamie. W ten wyjątkowy dzień nie zapomnijcie im o tym powiedzieć! Dołączcie do tego kwiaty! Symbol szczególnej miłości i podzięki. Możecie je wygrać w naszym konkursie na fanpage’u Facebook Ferpay

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zaoszczędzić euro w Niemczech?

Oszczędzać można wszędzie, w każdym wieku i nawet przy najniższych zarobkach. Należy jednak poznać specyfikę kraju, w którym mieszkamy, przyjrzeć...

Zamknij