logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Wymiana waluty w Internecie? Nic prostszego!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Wymiana waluty w Internecie? Nic prostszego!

Wymiana waluty w Internecie? Nic prostszego!

Robi to już 20% Polaków! Jesteś wśród nich? Zobacz czym odstraszają tradycyjne kantory, a ile oszczędności dają internetowe wymiany walut.

 

Otwarte granice, chęć lepszego zarobku, spokojniejszego życia lub zwykłego relaksu wypycha nas poza granice Polski. A wiadomo – światem nie rządzą złotówki :) Wymiana walut staje się więc koniecznością. Ale wymiana w tradycyjnych kantorach – już nie! I rozumie to coraz więcej Polaków. Ubiegłoroczne badania pokazują, że już co piąty Polak wymienia walutę w Internecie.

 

Tradycyjne kantory przechodzą do lamusa

 

Mają coraz słabszą ofertę. Nie kończy się ona na niekorzystnych dla klientów kursach walut. Dotyczy to również ograniczonych godzin otwarcia. W miejscach gdzie nie ma stałego przepływu ludzi, czyli poza dworcami, lotniskami i tym podobnym, okienka kantorowe świadczą usługi do godziny 18.00. W rzeczywistości, w której jedzenie na wynos przyjeżdża nawet o północy, w każdej chwili możemy przeklikać kupno butów, walizki czy Domestosa czekanie na otwarcie kantoru od godziny 10.00 staje się czymś nienaturalnym :) A do tego te kursy…

 

 

 

Kantory internetowe i przelewy z zagranicy – żywa oszczędność!

 

Obecnie w Internecie jest już w czym wybierać. W kantorach internetowych wymieniają pieniądze przede wszystkim konsumenci kredytów walutowych. Dzięki korzystnym kursom, niskim spreadzie walutowym są w stanie zaoszczędzić na ratach nawet do kilkuset złotych miesięcznie. Jednak dla rodaków żyjących i pracujących poza granicami Polski ważnym jest, aby nie dość, że wymienić walutę korzystnie, to również bezpiecznie i tanio ją przelać na polskie konta. Tutaj naprzeciw im wychodzą firmy transferujące pieniądze. W takowych waluta jest wymieniana po konkurencyjnych kursach a jednocześnie przelana zupełnie za darmo lub za drobną opłatą. Jeśli operacje te są cykliczne to taki wybór pozwala zaoszczędzić w tylko w jednym miesiącu po kilkadziesiąt funtów lub euro! Nie wierzysz? Sprawdź to sam z >>>Ferpay! 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
INFOGRAFIKA: Średnia wielkość gospodarstw domowych w wybranych krajach Europy

Na podstawie danych udostępnianych przez CBOS stworzyliśmy dla Was infografikę przedstawiającą średnią ilość osób w gospodarstwach domowych poszczególnych krajów Europy. 

Zamknij