logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Wyciśnij z karty VISA Ferpay 100% !

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Wyciśnij z karty VISA Ferpay 100% !

Wyciśnij z karty VISA Ferpay 100% !

Słyszałeś już o naszej karcie VISA? Nie?! To najwyższa pora nadrobić zaległości. Dziś opowiemy Ci jak dzięki niej zaoszczędzić nerwów na wyjazdach, w jaki sposób dzięki karcie możesz kontrolować wydatki swoich dzieci, jak przydatna będzie podczas robienia zakupów w polskich sklepach internetowych i z jakiej okazji najczęściej zamawiają kartę VISA inni Ferpayowicze.

Bo coraz więcej naszych klientów oprócz sztandarowych usług jakie oferuje Ferpay- decyduje się na korzystanie z tych dodatkowych. Jedną z najpopularniejszych obecnie bonusowych usług jakie proponuje nasza firma jest karta VISA. Jeżeli zaglądasz na stronę www.ferpay.com regularnie- na pewno zdążyłeś się zorientować, że specjalizujemy się w przelewach międzynarodowych, jednak podejmując działalność związaną z finansami wiedzieliśmy, że to nie wystarczy, by zadbać o naszych klientów kompleksowo.

Dlatego każdemu klientowi, który robi przelewy za naszym pośrednictwem- rekomendujemy kartę VISA Ferpay. Działa jak zwykła karta bankomatowa, z tą różnicą, że Ty sam decydujesz jaką kwotą ją doładujesz. Myślisz, że Ci się nie przyda, bo masz już bankową kartę prepaid’ową? Nic bardziej mylnego. Tym bardziej, że kursy walut w bankach są o wiele niższe, niż te, które możemy zaoferować.

Wyobraź sobie zatem, że jedziesz na wakacje do Polski:

-nie wozisz ze sobą gotówki, a więc ograniczasz ryzyko kradzieży

-nie szukasz kantorów z najlepszym kursem walut – wszystkie środki wysłane na Twoją kartę Visa Ferpay są przeliczane według kursu podanego na stronie Ferpay

-sam ustalasz kwotę jaką chcesz zabrać ze sobą, a w każdej chwili możesz kartę ponownie doładować

Teraz pomyśl, że puszczasz na obóz w Polsce, czy za granicą swoje dziecko:

-możesz kontrolować wydatki pociechy na wakacjach

-na bieżąco masz dostęp do salda karty i historii wszystkich transakcji

– w razie potrzeby możesz doładować kartę dowolną kwotą

Zobacz też, jak karta VISA ułatwi Ci zakupy w sklepach internetowych:

-nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo transakcji w internecie

płacisz jak Ci wygodnie bez ponoszenia dodatkowych kosztów

– dzięki limitowi, który sam ustalasz i kontrolujesz wydatki swoje i rodziny

Ale zdradzimy Ci pewien sekret. Z badań, jakie przeprowadziliśmy wśród naszych klientów wynika, że i tak najchętniej zamawiają kartę VISA na… prezent! Zapytasz: dlaczego? To proste: ofiarujesz kartę VISA jubilatce lub jubilatowi- a ten albo wypłaca z niej pieniądze w bankomacie, albo sam sobie kupuje wymarzony prezent. Toż to szczyt wygody!

Tu możesz zamówić swoją kartę VISA: VISA FERPAY

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dobry Standard

Jakie kryterium jest dla Was najważniejsze przy wyborze rodzaju przelewu? Szybkość z jaką może go wypłacić odbiorca? Czy niska opłata...

Zamknij