logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Wybierz się na…Bezpieczne wakacje z Ferpay!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Wybierz się na…Bezpieczne wakacje z Ferpay!

Wybierz się na…Bezpieczne wakacje z Ferpay!

Twoja pociecha jedzie na wakacje, a ty zastanawiasz się jak wyposażyć portfel małego podróżnika? To proste. Zamów Kartę Visa Ferpay – od 1 do 30 czerwca tańszą o 50% i nie martw się o finanse swojego dziecka.
Karta Visa Ferpay to idealne rozwiązanie na wakacje dzięki której będziesz miał kontrolę nad wydatkami swojej pociechy i ograniczysz ryzyko kradzieży do minimum. Zobacz akcję Ferpay dzięki której dowiesz się jak przygotować małych zdobywców na bezpieczne wakacje!

Co to jest karta Visa Ferpay?

To karta prepaidowa, którą można zasilić dowolną kwotą korzystając z korzystnego przelicznika walut w Ferpay. Dzięki temu nie musisz wozić ze sobą gotówki na wakacje, pieniądze wypłacisz w każdym bankomacie, a kartę można doładować w każdej chwili używając internetu w komórce lub na laptopie. Jeśli wyjeżdżasz na wakacje do Polski albo Twoje dzieci wyruszają na kolonie i letnie obozy -> nie zastanawiaj się i zamów kartę Visa Ferpay tylko do 30 czerwca tańszą o 50%!

blog_max_dzien_dziecka

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zrobić 1 sekundowy przelew z E-wallet do innego użytkownika? Zobacz 3 szybkie kliknięcia myszką!

Co byś powiedział, gdyby przelew trwał 1 sekundę? W Ferpay teraz to możliwe. Właśnie uruchomiliśmy przelewy do innych użytkowników i...

Zamknij