logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

W styczniu WOŚP zagra już po raz 24, a Ferpay i tym razem gra z największym zagranicznym sztabem na świecie!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > W styczniu WOŚP zagra już po raz 24, a Ferpay i tym razem gra z największym zagranicznym sztabem na świecie!

W styczniu WOŚP zagra już po raz 24, a Ferpay i tym razem gra z największym zagranicznym sztabem na świecie!

Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł!  Finał WOŚP stał się częścią polskiej, zimowej tradycji, kiedy to ponad 100 000 wolontariuszy, miliony Polaków, nie tylko w Polsce, ale i wielu krajach na świecie bierze udział we wspólnej zbiórce pieniędzy na wyjątkowy cel.

W tym roku, zarówno jak w latach ubiegłych Fundacja WOŚP zbiórkę pieniędzy przeznaczy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

“Róbta co chceta, czyli  rock’n’rollowa jazda bez trzymanki”

Fundacja została zarejestrowana 2 września 1993r.  w Warszawie, natomiast nazwa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz pierwszy została użyta w programie telewizyjnym “Róbta co chceta” przez prowadzącego program Jurka Owsiaka (aktualnego Prezesa Zarządu Fundacji WOŚP). Jeszcze wtedy chyba nikt nie spodziewał się takiego sukcesu fundacji, wspartego chęcią niesienia pomocy potrzebującym przez zwykłych ludzi.

“WIELKA MACHINA” Świątecznej Pomocy

Łącznie, w ciągu trzech lat realizowania hasła godnej opieki medycznej seniorów, Fundacja WOŚP wydała na ten cel blisko 46 mln zł., wspierając 150 placówek zajmujących się leczeniem geriatrycznym. Pieniądze, które zostaną zebrane podczas 24. Finału WOŚP, mają pomóc w uzupełnieniu braków na oddziałach mniej specjalistycznych. Po raz kolejny pieniądze trafią także dla najmłodszych. Tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. 24 Finał imprezy zaplanowano już na 10 stycznia!

Sztab w Londynie

Jak w ubiegłym roku Głównym Sponsorem Londyńskiego WOŚP-u będzie firma Ferpay.
W zeszłym roku uzbieraliśmy rekordową sumę, największą w zagranicznych sztabach, dokładnie: 33 604,36 GBP!!! Czy w tym roku pobijemy ten rekord?

Przed nami piąty Londyński Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nie tylko koncerty, imprezy kulturalne, ale przede wszystkim atmosfera i chęć dzielenia się pozytywną energią i pomocą.

Więcej o tegorocznej edycji dowiecie się ze FB WOŚP Londyn TUTAJ

Zapraszamy już dziś! Pomagaj z Ferpay!

blog_max_wosp2016_v3

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szwecja – ojczyzna wszystkich dzieci

Kto z nas nie zna rudowłosej, piegowatej dziewczynki, bohaterki powieści Astrid Lindgren? Mowa oczywiście o Pippi Pończoszance, która w tym...

Zamknij