logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

WOŚP 2015: Uzbieraliśmy największą kwotę w całym UK!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > WOŚP 2015: Uzbieraliśmy największą kwotę w całym UK!

WOŚP 2015: Uzbieraliśmy największą kwotę w całym UK!

To był wspaniały weekend! Koncerty, aukcje, zabawy, radość, łzy wzruszenia i magia w powietrzu! Dziękujemy!

Sztab w Londynie, którego Ferpay był Głównym Sponsorem, w tym roku uzbierał rekordową sumę: 33 604,36 GBP! To o 6 410 GBP więcej niż w ubiegłym roku i zarazem największa zebrana kwota w całym UK! Sami byliśmy pod wrażeniem, ale bez Was by to nie było możliwe!

W Polsce trwa jeszcze liczenie zebranych pieniędzy, przez kilka tygodni będą trwały dodatkowe aukcje więc ostateczną sumę poznamy na początku marca. Jeśli ktoś jest ciekaw, może sprawdzić aktualną kwotę na liczniku na stronie WOŚP.

A co dokładnie działo się w Londynie 10 i 11 stycznia? Kto nie był, niech żałuje! Zbiórka w Scali zaczęła się już w sobotni wieczór na koncercie Czesława Mozila. W niedzielę ruszyliśmy w samo południe, razem z 217 wolontariuszami. Dzieci świetnie bawiły się z Fermenem przy atrakcjach przygotowanych przez Marcina Marchelskiego z Radia Star i Polską Szkołę im. św. Franciszka. Jak zwykle nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć z naszym ludzikiem, których w tym roku było wyjątkowo dużo. Nie ma się co dziwić, nasz Fermen jest rozchwytywany przez wszystkich – także przez same gwiazdy wieczoru! -> zobaczcie galerię poniżej…

W niedzielę swoje koncerty zagrali Kabanos, Czarno-Czarni, Hunter i oczywiście gwiazda wieczoru, zespół Big Cyc! Lider zespołu, Krzysztof Skiba poprowadził również aukcje, na której sam wylicytował za 1000 funtów tort kształtu… Big Cyca! Jakby tych atrakcji było mało to w ten sam dzień mieliśmy także premierę naszych dwóch nowych usług Ferpay Exchange i E-wallet o których możecie poczytać na stronie Ferpay.

Na sam koniec – podziękowania należą się także niezawodnym organizatorom z Hurricane of Hearts, wszystkim wolontariuszom i przede wszystkim Wam! W londyńskiej Scali było nas aż 4 tysiące!

Wieeeelkie dzięki, że byliście z nami! Grajmy razem do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Sie ma!

 

wall-podsumowanie-wosp_v2

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Podsumowanie 2014 roku w Ferpay!

Nowy design strony, nowy panel klienta, nowe usługi i nowe wydarzenia w naszym zespołowym życiu. Ten rok był bardzo intensywny...

Zamknij