logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Uwaga złodziej! Czyli kilka prostych rad jak nie dać się oskubać podczas wakacyjnego wypoczynku…

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Uwaga złodziej! Czyli kilka prostych rad jak nie dać się oskubać podczas wakacyjnego wypoczynku…

Uwaga złodziej! Czyli kilka prostych rad jak nie dać się oskubać podczas wakacyjnego wypoczynku…

Wakacje to idealny czas na egzotyczne wojaże, wylegiwanie się na słońcu, kąpiel w morzu czy jeziorze. To też czas dla naszych bliskich, na odpoczynek i szczęśliwe chwile. To także dobry czas dla…złodziei! Chwila nieuwagi i sielanka wakacyjnego wypoczynku drastycznie się zakończy. Jak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, jaką jest strata cennych dla nasz przedmiotów – ubrań, pieniędzy, telefonu?

Przede wszystkim musisz pamiętać o kilku złotych zasadach. Będąc na wakacjach, należy mieć portfel zawsze przy sobie. Obojętnie czy akurat spacerujemy po pięknych uliczkach jakiegoś miasta czy wychodzimy „na chwilę” z przyczepy kempingowej, portfel powinniśmy trzymać przy sobie. Szczególną czujność niech wzbudzą  w nas tłumy ludzi – czy to w metrze, czy na jakiś skwerze, warto przyczepić portfel do torebki specjalną, metalową smyczą, która utrudni złodziejowi przywłaszczenie sobie twojej własności.

Kolejną bardzo ważną zasadą jest nie pozostawianie rzeczy na plaży bez opieki. Bardzo łatwo jest się zapomnieć, szczególnie jeśli o przyjemnej kąpieli w morzu marzyliśmy cały rok. Należy jednak pamiętać by nie zostawiać bez opieki swoich rzeczy na zatłoczonej plaży. Mimo że milej jest ruszyć do wody ze znajomymi, warto, by jedna osoba została na brzegu i dopilnowała, aby nic wam nie zginęło.
Najważniejsza jednak rada: nie noś przy sobie dużej ilości gotówki!

Przy sobie miej zawsze tyle pieniędzy, ile potrzebujesz, a jeśli jednak chcesz wymienić w kantorze większą ilość gotówki i mieć zawsze przy sobie pieniądze to pomyśl o zamówieniu karty Visa Ferpay.

Dzięki tej karcie będziesz miał stały dostęp do gotówki, bez konieczności szukania kantoru wymiany walut ponieważ kartę Visa Ferpay sam doładowujesz w serwisie Ferpay.com. Do tego jako stały klient serwisu Ferpay, nic nie płacisz za jej zamówienie!

Co jeszcze zyskujesz z kartą Visa Ferpay? Przede wszystkim kontrolę na swoimi wydatkami, a także wydatkami swoich bliskich :) W panelu klienta Ferpay będziesz miał stały dostęp do historii płatności kartą, do tego w każdym momencie możesz zasilić kartę dowolną kwotą. I co ważne: pieniądze z karty Visa Ferpay możesz wypłacić w dowolnym bankomacie na świecie!

Wychodząc na plażę czy na dyskotekę również możesz zabrać ze sobą Kartę Visa Ferpay – bez problemu zapłacisz nią w barze, za taksówkę czy za nocleg. Jednym słowem – jedna karta, wiele możliwości!

 

 

Visa Ferpay

Więcej o karcie Visa Ferpay dowiesz się na stronie www.ferpay.com

I ostatnia rada – miej oczy i uszy otwarte! Nie każda napotkana osoba musi od razu być złodziejem, ale trochę ostrożności jeszcze nikomu nie zaszkodziła… :)
To by było na tyle Kochani. Miłych i bezpiecznych (!) wakacji życzy Wam ekipa Przelewy bez granic!

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Polska dobrze stoi handlem zagranicznym

„Polski handel zagraniczny jest na najlepszej drodze do uzyskania trwałej nadwyżki eksportu nad importem. Wskazują na to wyniki czterech miesięcy...

Zamknij