logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Uwaga! Brytyjczycy na wakacjach.

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Uwaga! Brytyjczycy na wakacjach.

Uwaga! Brytyjczycy na wakacjach.

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny. Kierunek naszej podróży przeważnie dostosowujemy do naszego aktualnego samopoczucia psychicznego. Jedni będą chcieli wypocząć w ciszy i miłym otoczeniu z dala od zgiełku i gwaru pobliskich barów. Inni na co dzień ograniczający się ludzie, nie mogący wyjść poza schemat przyzwoitości, będą oczekiwać od wakacyjnej wyprawy przygód, lejącego się strumieniami alkoholu i przypadkowych epizodów z pięknymi ludźmi.

 

Wybierając kierunek zagraniczny, ten najbardziej popularny jak Hiszpania czy Grecja, musimy liczyć się z tym, że bez względu na to jaki rodzaj odpoczynku wybraliśmy- albo zostanie on zakłócony przez innych turystów, albo inni turyści będą efektywniej bawić się od nas. O co chodzi?

 

O to, że rokrocznie znajdzie się grupa “Januszy Wakacyjnych”, których głupota rozbłyśnie na cały świat. Nie od dziś wiemy, że najbardziej irytującymi turystami są Japończycy i Chińczycy. Jest ich jak mrówków. Do tego zawsze i wszędzie chodzą z aparatami robiąc milion zdjęć- są jednak nieszkodliwi.

 

Choć był przypadek, że jedna przesądna Chinka postanowiła wrzucać monety do silnika samolotu. Na szczęście. Jedyne szczęście jakie przyświecało współtowarzyszom to to, że w porę zauważyli to pracownicy obsługi. Zanim jednak, dokładnie przeczesali silniki samolotu, lot był znacznie opóźniony.

 

 

 

Wyliczyć możemy również aroganckich Francuzów, głośnych i niegrzecznych Hindusów, skąpych i ordynarnych Niemców, wulgarnych Rosjan i…? Niestety nie wpisano nas Polaków do tej zacnej listy, ale za to Brytyjczycy są zmorą niejednego zagranicznego kurortu.

 

W każdym odwiedzanym przez nich kraju dochodzi do wielu zatrzymań. Najczęstszym z powodów jest nadmierne spożywanie alkoholu, bieganie nago, załatwianie potrzeb fizjologicznych w miejscach publicznych i seks na plaży.

 

Na greckiej wyspie Zakinthos kilkanaście Brytyjek zostało aresztowanych pod zarzutem prostytucji – brały one udział w turnieju seksu oralnego, który zorganizowały na świeżym powietrzu. Proceder nie był odosobniony, ponieważ w Hiszpanii jedna z 18- letnich turystek została aresztowana za uprawianie seksu oralnego z 24 mężczyznami w zamian za drinka. Można? Można, jak widać.

 

 

Nie tylko Panie są takie frywolne. W 2009 roku w Grecji Policja wprowadziła do sądu 17 Brytyjczyków w wieku od 18 do 65 lat, którzy dzień wcześniej przebrani za zakonnice pokazywali ludziom pośladki.

 

W Turcji natomiast, władze deportowały 19- letniego Anglika, który rozebrał się do naga i wbiegł na na pomnik Mustafy Kemala Atatürka, założyciela współczesnego państwa tureckiego uważanego za narodową świętość.

 

Można by przytoczyć wiele przykładów psujących reputacje szarmanckich i dystyngowanych na co dzień Anglików, ale już sobie odpuścimy bo jak donosi brytyjski raport MSZ „Zachowanie Brytyjczyków Za Granicą” jest nadzieja! Liczba aresztowanych Brytyjczyków spada.

 

A Wy gdzie wybieracie się na wakacje? My chyba zdecydujemy się na odpoczynek w Polsce, widok panów ubierających białe skarpetki do sandałów już nam nie straszny! Wcześniej zapraszamy na zapoznanie się ze świetną ofertą wakacyjną, którą oferujemy dla Ciebie- Karta Visa Ferpay!

Zobacz szczegóły tutaj >>>

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pod patronatem Ferpay: Szukamy nowego Eda Sheerana. Aplauz Festiwal w Peterborough!

Godzinę drogi od Londynu, w pięknym Peterborough mieszka prawie 200 000 mieszkańców. Sporą ich grupę stanowią nasi rodacy. Polscy mieszkańcy...

Zamknij