logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Tanie podróżowanie. 10 wskazówek, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Tanie podróżowanie. 10 wskazówek, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze

Tanie podróżowanie. 10 wskazówek, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze

Podróże kształcą– tej maksymy nie trzeba nikomu tłumaczyć. Wiadomo bowiem powszechnie, że bliższe, czy dalsze wyprawy to nie tylko sposób na fajne spędzenie czasu, ale również nauka. Nauka języka,  dysponowania budżetem, planowania, zbierania życiowych i zawodowych doświadczeń, nauka organizacji.

 

 

 

 Jak tanio podróżować za granicę? Przed Wami aż 10 sprawdzonych sposobów:

 

#1
Podróżuj własnym autem

 

Własne auto, szczególnie takie, które mało pali to wielka oszczędność. Do samochodu zabierzesz wszystkie rzeczy, które w drodze mogą okazać się niezbędne. Pojazd, choć służy do przemieszczania- może się okazać fantastyczną sypialnią, czy kuchnią. Należy wspomnieć, że możesz zabrać w podróż pasażerów i również w ten sposób obniżyć koszty wyprawy.

 

 

#2
Podróżuj w grupie

 

Podróże grupowe to nie tylko większe bezpieczeństwo, ale przede wszystkim oszczędność. Podróżując w większej grupie obniżasz koszty paliwa, noclegów czy jedzenia. Bardzo często można też dostać lepszą ofertę na bilety w miejscach, które chciałbyś zwiedzić.

 

#3
Poza sezonem

 

Wiadomo, że w sezonie ceny są wygórowane. Poza nim- można kupić noclegi i bilety o wiele taniej. Zobaczymy te same miejsca nie przeciskając się w tłumie innych turystów, a przy okazji nie wrócimy z podróży z oparzeniami słonecznymi.

 

#4
Tanie loty

 

Fly4Free, Mleczne Podróże, Tanie Loty to przykłady stron, na których można znaleźć informacje na temat tanich lotów. Na tego typu stronach zazwyczaj znajdują się również porównywarki cen biletów lotniczych oraz hoteli. Dodatkowym atutem takich miejsc w sieci są także fora- użytkownicy wymieniają się swoimi doświadczeniami oraz informacjami na temat promocji i zniżek.

 

 

#5
Przewóz aut

 

Słyszeliście o tym? Bywa, że ktoś musi przetransportować auto z jednego końca państwa lub kontynentu na drugi. Podobnie postępują sieciowe wypożyczalnie aut. Dostajesz kluczyki, pełny bak lub talon na paliwo i jedziesz… 

 

#6
Facebook

 

Grupy na Facebooku to potężna siła. Nigdzie nie znajdziemy więcej informacji na interesujący nas temat niż tam. A najważniejszy jest fakt, że są to sprawdzone skilsy od doświadczonych podróżników. Na grupach ich członkowie również często odsprzedają bilety z powodu jakichś wydarzeń losowych.

 

#7
Blogi

 

Czytaj blogi o tanim podróżowaniu. Polecamy Ankys, 1000 kroków, Busem przez Świat lub Paragon. Z czasem na pewno znajdziesz i swoje ulubione.

 

 

#8
Przesiadki

Wsiąść w miejscu zamieszkania i wysiąść w miejscu docelowym to marzenie, ale drogie. A tu mówimy o tanim podróżowaniu. Nie obrażaj się więc na loty z przesiadką. Możesz w ten sposób sporo zaoszczędzić.

 

#9
Bagaż rejestrowany, wybór miejsc, pierwszeństwo wejścia

Jeśli chcesz wydać na podróż jak najmniej- musisz zrezygnować z tych luksusów. Tak naprawdę nie potrzebujesz 20 kilogramów ubrań i miejsca przy oknie. Nie musisz także wchodzić pierwszy na pokład, pół godziny więcej w kolejce do odprawy to przecież chwila.

 

#10
Incognito

Jeżeli szukasz tanich lotów- na bieżąco czyść pliki cookies w swoim komputerze lub korzystaj w wyszukiwarki w trybie incognito. Strony, na których kupujesz bilety już Cię znają, ale jako anonimowy internauta możesz liczyć na lepsze cenny, niż osoba zaglądająca na www przewoźników codziennie.

 

 

 

Mieszkasz lub pracujesz za granicą? Z pewnością od czasu do czasu wysyłasz pieniądze do Polski. Jeżeli  cenisz wysoki kurs walut, szybkość i bezpieczeństwo transakcji zapraszamy na  stronę FERPAY. Każdy pierwszy przelew wykonujemy ZA DARMO, wystarczy podać kod: HELLO. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
INFOGRAFIKA: Zarobki w Szwajcarii

Na podstawie danych udostępnionych przez portal Pracuj w Unii stworzyliśmy infografikę przedstawiającą zarobki w Szwajcarii. Musimy przyznać, że prezentują się...

Zamknij