logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Ruszamy Expressami ze stacji Ferpay!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Ruszamy Expressami ze stacji Ferpay!

Ruszamy Expressami ze stacji Ferpay!

I nadszedł ten dzień! Z naszej stacji znów rusza Express! Przyznajemy – miał duże opóźnienie. Teraz jednak, przy szczególnym wsparciu, jakie udało nam się zdobyć, możemy ruszyć z zawrotną prędkością. A jeszcze lepszą wiadomością dla Was jest ta, że od jutra przez kolejne trzy dni wszystkie przelewy Express 10 minut będą za darmo!


Kilka ostatnich miesięcy były dla nas trudniejsze niż zwykliśmy miewać do tej pory. To spowodowało, że musieliśmy przedłużyć czas oczekiwania na przelewy i chwilowo wyłączyć usługę przelewu Express. Nie chcieliśmy Was zawieść więc uczciwie informowaliśmy, że wrócimy z nią za jakiś czas.

Teraz stało się to możliwe! Wszystko dzięki wsparciu nowego inwestora – Leszka Forytty, właściciela funduszy inwestycyjnych Wolfs Fundusz Private Equity S.A oraz Wolfs Technology Fund. Polskiemu rynkowi finansowemu jest znany od dawna. Swoje pierwsze kroki inwestycyjne stawiał na Giełdzie Papierów Wartościowych, z którą był związany praktycznie od początków jej istnienia. Do tej pory inwestował w obiecujące firmy, osiągając na tym polu duże sukcesy. Jest głównym udziałowcem w takich spółkach jak SelfMaker, Perfect Hair Clinic, TeleCare.

Poszukując świeżości na rynkach finansowych, niezawodności i uczciwego zespołu trafił do nas i postanowił, że już zostanie. A wraz z nim duże wsparcie merytoryczne i finansowe. Odkrył w nas potencjał, jaki można wykorzystać z korzyścią dla wszystkich. Mając doświadczenie w zarządzaniu środkami i ludźmi daje nam możliwości, jakich do tej pory nie znaliśmy. Przekonał nas, że możemy więcej. Teraz my przekonamy o tym Was – naszych lojalnych Przyjaciół, którzy zostali i trwali przy nas nawet w tych gorszych chwilach. Przed nami teraz dużo pracy ale czujemy, że to jest tego warte!

Dziś chcemy Wam podziękować za cierpliwość. Dlatego podstawiamy Wam na stację serwisu Ferpay d a r m o w e przelewy Ekspress! Od jutra (wtorek 14.03.2017) przez najbliższe trzy dni będziecie mogli posyłać pieniądze do Polski z dowolnego miejsce na świecie z zawrotną prędkością nie płacąc za to nic!

To nie koniec niespodzianek, które dla Was szykujemy. Jednak, póki co, niech pozostaną one naszą tajemnicą, którą powoli będziemy przed Wami odkrywać.

A teraz śmiało łapcie Express, który właśnie rusza ze stacji Ferpay!

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Co jeść w Dzień Świętego Patryka- czyli zawał na talerzu

Dlaczego tak bardzo lubimy Irlandczyków ? Bo oprócz wspólnego wyznania, gorącego temperamentu, miłości do alkoholu i nieumiarkowania w zabawie -...

Zamknij