logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Rachunki w Polsce?

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Rachunki w Polsce?

Rachunki w Polsce?

Masz mieszkanie w Polsce? Ciekawi jesteśmy jak płacisz za rachunki? W jaki sposób spłacasz zaciągnięty jeszcze w Polsce kredyt? Wybierasz drogę ciężką, czy trudną? :) Opcji jest wiele. Na przykład: prosisz rodzinę w Polsce o przysługę i comiesięczne 40-minutowe stanie w kolejce na poczcie? Jak wiadomo: Polacy tego nienawidzą. Przelewasz z angielskiego konta bezpośrednio na kredyt lub usługę? Bezspornie jest  to drogie. Przelewasz z angielskiego konta na polskie i dopiero zaczynasz działać? Jasne, że to niewygodne. Żebyś więcej nie musiał przeżywać powyższych nieprzyjemności- mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Przesyłaj pieniądze za kredyty, czy rachunki bieżące z nami. Ferpay umożliwia przelewy do Polski na dowolne konto. Możesz dostarczyć pieniądze na konto dostawcy telewizji satelitarnej, czynsz w Polsce, raty za kredyt, czy rachunek telefoniczny. Z nami na czas uregulujesz każdy rodzaj opłat, ponieważ dostarczamy przelewy bezpośrednio na konto spółdzielni mieszkaniowej, dostawcy gazu, czy prądu w 1 dzień roboczy. Za usługę zapłacisz odpowiednik £0,98. To niewiele, zważywszy, jak znacząco podniesie się Twój komfort życia! :)

Smiling young man analyzing his expenses and paying online

1.Aby rozpocząć zacząć korzystanie z naszej oferty Zapłać Rachunki zaloguj się do profilu klienta https://ferpay.com/panel/ . Znajdziesz się od razu w PANELU TRANSAKCYJNYM, w którym ustawia się parametry przelewu (waluty, kwoty i rodzaj przelewu).

  1. Po ustawieniu wszystkich parametrów przelewu kliknij WYŚLIJ PIENIĄDZE. Po kliknięciu pojawi się formularz, w którym uzupełniamy dane odbiorcy przelewu.

  1. Po uzupełnieniu wszystkich danych kliknij POTWIERDZENIE DANYCH i przejdź dalej.

Sprawdź, czy bezbłędnie wpisałeś wszystkie dane. Jeśli chciałbyś poprawić jakąś informację- kliknij POPRAW. Jeśli wszystkie dane Twojego przelewu są poprawne- naciśnij POTWIERDZAM i przejdź do następnego kroku.

  1. Po POTWIERDZENIU wszystkich danych Twojego przelewu przechodzimy do formularza wpłaty przelewu- przelew na konto. Chcąc dokonać płatności przy pomocy przelewu przejdź do zakładki Przelew na konto Ferpay i  wpisz kwotę przelewu. Po dokonaniu przelewu na konto Ferpay wróć do Panelu klienta i potwierdź wpłatę przelewu klikając w przycisk POTWIERDZAM WPŁATĘ.

Jak widzisz od sprawniejszego zarządzania sprawami pozostawionymi w Polsce dzieli Cię zaledwie kilka kroków. Zatem już teraz dołącz do klientów płacących rachunki z Ferpay. Oszczędzisz czas i pieniądze, przestaniesz się martwić, czy zdążysz zapłacić zobowiązania na czas. Gwarantujemy, że regulowanie rachunków z Ferpay, sprawi że ta czynność przestanie być katorgą. Do dzieła!

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pod Patronatem Ferpay: StarFestiwal- polski ROCK na Wyspach!

Ta jesień będzie wyjątkowa. Szczególnie dla fanów polskiego ROCKA mieszkających na Wyspach.

Zamknij