logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Przelewy za 0 zł

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Przelewy za 0 zł

Przelewy za 0 zł

Nastały czasy, kiedy dostanie czegoś za darmo wydaje nam się wyjątkowo podejrzane. Firmy dosyć często oferują nieodpłatne usługi, jednak ich odbiorcy powszechnie doszukują się w nich drugiego dna. Czy naprawdę otrzymanie gratisowego bonusu to powód do zmartwień? Nie! To powód do radości i zaraz postaramy się to udowodnić.

 

Polacy wyjeżdżają za granicę coraz częściej. I nie mówimy tu o zagranicznych wycieczkach. Mówimy o emigracji zarobkowej. Chęć rozwoju, ambicja, marzenia o większych pieniądzach, impuls– to powody wyjazdu młodych i tych starszych za granicę. Każdy z opuszczających ojczyznę ma marzenia, których być może nie udało się zrealizować w Polsce. Wyjazd wydaje się doskonałą sposobnością do rozpoczęcia nowego, lepszego życia.

 

Jednak w kraju narodzin zostają rodzice, rodzeństwo, dzieci, przyjaciele… I kiedy Ty, już urządzony na Zachodzie, pracujący za godziwe wynagrodzenie, spełniający marzenia, pomagałeś im finansowo- zapłaciłeś ratę, oddałeś za nich dług, przelałeś pieniądze za semestr na uczelni, pożyczyłeś na organizację ślubu, dołożyłeś do auta, czy po prostu przelałeś gotówkę na życie– Ci, których wspierałeś w końcu mogą i pragną się jakoś odwdzięczyć.

Sposobów jest wiele, jednak pożyczając lub wspierając gotówką- z pewnością najchętniej przyjąłbyś rewanż tym samym sposobem. To zrozumiałe! I wtedy wkraczamy my! Od zawsze i już na zawsze robiący przelewy z Polski do Anglii nic za nie nie płacą. Do końca świata przekaz z Polski w GBP jest naszym szlagierowym produktem gratisowym.

 

Jak wykorzystują przelewy za 0 zł nasi klienci? Tak jak pisaliśmy wcześniej- oddają pożyczki, ale również wspierają finansowo rodziny na emigracji, które są w finansowym dołku, przelewają pieniądze studiującym na Wyspach dzieciom. Są na wakacjach w Polsce lub wrócili już do ojczyzny, na powrót się w niej urządzili- a w Londynie, Peterborough, Birmingham czy innym angielskim mieście- powoli do powrotu do Wrocławia, Torunia, czy Kielc przygotowuje się reszta rodziny. Bo kontrakt, bo trzeba poczekać do końca roku szkolnego, bo jeszcze nie są gotowi…

Zachęcamy Was serdecznie do wykorzystania tej formy przekazów. Na inne gratisy możecie liczyć przystępując do Programu Partnerskiego. W Ferpay jest kilka sposobów, dzięki którym możesz zacząć przelewać pieniądze do Polski za darmo i jeszcze na tym zarobić. Napiszemy  o tym już wkrótce.

 

Tu możesz wykonać przelew Z Polski do Anglii za freeTwój darmowy przelew z PLN na GBP

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
PETERBOROUGH POLISH DAY

Kochani! Wiemy, że nikt tak nie kocha swojego kraju jak Polacy. Szczególnie Polacy mieszkający i pracujący za granicą. Nikt tak...

Zamknij