logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Przelewy walutowe teraz jeszcze bezpieczniejsze. Poznaj kilka prostych zasad.

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Przelewy walutowe teraz jeszcze bezpieczniejsze. Poznaj kilka prostych zasad.

Przelewy walutowe teraz jeszcze bezpieczniejsze. Poznaj kilka prostych zasad.

Jeszcze dekadę temu wielu z nas wydawało się, że Internet to może być przejściowa moda. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że jest to znak naszych czasów i przyszłość wielu dziedzin życia. Przede wszystkim finansów, które bezpieczniejsze są w Internecie niż w naszych portfelach. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad.

 

 

Nigdy nie należy podawać swoich danych do logowania nawet najbardziej zaufanym podmiotom finansowym

 

Żadna z firm transferujących pieniądze nie ma prawa poprosić Klienta o pełne dane do jego konta. Dotyczy to zarówno rozmowy telefonicznej, jak i prośby wysłanej za pomocą maila. Ostatnie z wymienionych cieszą się największym zaufaniem Klientów, dlatego z tej strony najczęściej padają ataki. Nawet jeśli szata graficzna do złudzenia przypomina znajomą Wam z dokonywanych transakcji walutowych – nie klikajcie w podane tam linki. Takich wiadomości Ferpay nigdy nie wysyła!  

 

Przelewy walutowe należy robić tylko z zaufanych urządzeń elektronicznych

 

Oczywiście nie każdy komputer w miejscu publicznym musi być zainfekowany wirusem ale też nie ma osoby czy też instytucji, która da wam gwarancję bezpieczeństwa wykonywanych w ten sposób przelewów walutowych. My stanowczo odradzamy!

 

Nielegalne programy trzymać jak najdalej od swoich urządzeń osobistych

 

Może na pozór wydaje się to mieć niewiele wspólnego z przelewami walutowymi ale w rzeczywistość jest inna. Nielegalne programy pochodzą z niewiadomego źródła. Mogą być pisane przez prawdziwych pasjonatów ale ich autorami równie dobrze mogą być hakerzy. Ostatni z łatwością umieszczają w nich wirusy skanujące całe komputery i zbierające dane po cichu, pracując w tle. W Ferpay korzystamy tylko z legalnego oprogramowania i zawsze zachęcamy do tego samego!

 

Należy regularnie aktualizować oprogramowanie swoich urządzeń oraz zadbać o instalację programów antywirusowych

 

Jeśli wydaje Wam się, że ściąganie kolejnych dostępnych aktualizacji oprogramowania waszych komputerów jest stratą czasu a programy antywirusowe zajmują wam tylko miejsce, możecie być w dużym błędzie. Dostawcy oprogramowania wciąż pracują nad poszerzaniem zabezpieczeń a programy antywirusowe wspomagają je w walce o uczciwość w Internecie. Dlatego stanowczo zalecamy z tego korzystać. To nasi sprzymierzeńcy, również w budowaniu bezpieczeństwa transakcji walutowych!

 

W tym miejscu uważamy, że należy podkreślić, że Ferpay spełnia najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa transakcji finansowych w Internecie. Nadzorują nas: Financial Conduct Authority (FCA), brytyjski Urząd Skarbowy, polska Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) a jeszcze dodatkowo wasze dane chroni ICO – Data Protection License. Sam sprawdź jak bezpieczne są z nami Twoje pieniądze >>>TUTAJ<<<

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
100 lat euro na dwudzieste urodziny!

W tym roku wspólna waluta europejska obchodziła dwudzieste urodziny. Jaki to był dla niej czas? Czy spełniła założenia swoich twórców?...

Zamknij