logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Program Partnerski Ferpay bez tajemnic

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Program Partnerski Ferpay bez tajemnic

Program Partnerski Ferpay bez tajemnic

Program Partnerski Ferpay jest świetną okazją do zarabiania dodatkowych pieniędzy. Jeśli tylko mamy wokół siebie rodzinę, przyjaciół, znajomych, którzy przesyłają pieniądze do Polski, w prosty sposób możemy na tym zyskać. I to wszyscy razem! A formalności? Rejestracja w Programie Partnerskim jest bardzo prosta. Pokazujemy i objaśniamy wszystko krok po kroku.

Jak to działa?

Program Partnerski Ferpay funkcjonuje na zasadach prawdziwej współpracy. Ideą, która mu przyświeca, jest jedzenie małą łyżeczką. Wówczas wszystko lepiej smakuje, a tym bardziej, gdy możemy się dzielić tym posiłkiem z bliskimi.

Stąd w Ferpay pomysł na polecanie przyjaciołom i znajomym korzystanie z usług serwisu. Każdy na tym zyskuje. Ferpay dzieli się z nami swoimi profitami. Za każdą osobę, która zrobi pierwszy przelew do Polski o minimalnej wartości 100 GBP, my otrzymujemy 5 GBP oraz procent prowizji za kolejne transakcje.

Nasz znajomy również ma powody do zadowolenia. Dzięki temu, że został polecony przez nas, otrzymuje darmowy pierwszy przelew i od razu zaczyna zbierać punkty upoważniające go do kolejnych zniżek.

I to wszystko przy minimalnym trudzie

Przywykliśmy, że zarabianie pieniędzy łączy się z niełatwą pracą. W tym wypadku też trzeba włożyć w to pewien trud. Jednak nie tak duży, jak nam może się wydawać. Aby móc przystąpić do Programu Partnerskiego Ferpay wystarczy kliknąć w kilku odpowiednich miejscach na swoim koncie w serwisie. Jeśli jeszcze nie jesteśmy Klientami Ferpay a chcemy przystąpić do PP, wystarczy się zarejestrować.

Zakładamy, że pełny proces rejestracji mamy już za sobą i jesteśmy właśnie na swoim koncie. Po prawej stronie wyświetla nam się mała kolumna wypełniona funkcjami. Druga w kolejności zakładka nazywa się “Program Partnerski” i po kliknięciu odsyła nas do informacji i przydatnych narzędzi jego dotyczących.

Jako, że już znamy zasady działania Programu Partnerskiego Ferpay możemy od razu przejść do zakładki “Materiały Promocyjne”. Tutaj znajdziemy już gotowe rozwiązania. Naszym oczom ukazują się podlinkowane udostępnienia na Facebook, gotowe banery do umieszczenia na stronach lub do wysłania e-mailem do znajomych. Wystarczy je skopiować i wysłać dalej w świat!

Każdy z tych linków, przygotowanych już do umieszczenia wszędzie tam, gdziekolwiek zechcemy, jest wzbogacony o unikatowy kod, przypisany właśnie do naszego konta. Daje to pewność, że nasz kolega, przyjaciółka, siostra czy szwagier, klikając w baner wysłany od nas (np. w formie maila), zostanie uznany za osobę poleconą tylko przez nas. Proste, prawda?

Kiedy zaczynamy zarabiać?

Od razu! Gdy tylko baner zostaje:

– umieszczony na profilu Facebook, który mamy założony,

– umieszczony na stronie, którą prowadzimy,

– umieszczony w mailu, który wyślemy,

każda osoba, która kliknie na logo i wyśle swój pierwszy (DARMOWY!) przelew do Polski, będzie już przypisana do naszego konta. Wówczas nie pozostaje nic innego, jak liczenie zarobionych dzięki temu pieniędzy.

Wspólnie możemy więcej! Smakujmy razem małymi łyżeczkami ten Ferpay’owy torcik zysków. Zobacz więcej na: www.ferpay.com

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
3 KROKI! Tylko tyle trzeba, aby zarejestrować się w Ferpay. Zobacz jakie to proste!

Aby być świadomymi użytkownikami usług wielu serwisów i portali wpierw musimy się na nie zarejestrować. Administratorzy robią wszystko, aby było...

Zamknij