logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Poznaj nasze usługi: Przelew Standard

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Poznaj nasze usługi: Przelew Standard

Poznaj nasze usługi: Przelew Standard

Jakie kryterium jest dla Was najważniejsze przy wyborze rodzaju przelewu? Szybkość z jaką może go wypłacić odbiorca? Czy niska opłata za jego wykonanie? Bo my jesteśmy pewni, że dla naszych klientów obydwa warunki są nie do przecenienia. Dlatego taką popularnością cieszy się w naszym serwisie PRZELEW STANDARD.

Czasy, kiedy na dostarczenie pieniędzy z zagranicy czekało się tygodniami minęły całkiem niedawno. Pamiętacie zapewne, jak jeszcze kilka lat temu część mieszkających i pracujących za granicą wolała przewozić pieniądze w skarpecie niż wysyłać je rodzinie za pośrednictwem banku.

 

 

W tym procederze przodowali szczególnie pracownicy sezonowi. Wypłatę za zbieranie borówek w Norwegii, czy w szparagów w Niemczech otrzymywali po miesiącu. Wyjazd do najbliższego miasta, wpłata do banku i zlecenie przelewu do Polski oznaczały dzień bez zarobku, stratę czasu, nerwów i pieniędzy. Ponadto nie każdy zna język kraju, w którym pracuje sezonowo. A angielski tylko teoretycznie jest językiem uniwersalnym.

 

 

Na szczęście to wszystko za nami. Jak się okazuje wszechobecność internetu wpływa na najmniejsze aspekty naszego życia. Również na sposób, w jaki obchodzimy się z pieniędzmi. Już tego nie zatrzymamy.

Jeżeli dla Ciebie również liczy się szybkość i niska opłata – polecamy nasz przelew STANDARD. Co go cechuje? Niewielkie koszty– niezależnie od wysyłanej kwoty za ten rodzaj transferu płacisz równowartość £1,80Szybkość– bo gwarantujemy dostarczenie pieniędzy na konto odbiorcy następnego dnia roboczego. Satysfakcję z dobrze wykonanej usługi dodajemy gratis!

 

 

Jak działa nasz przelew STANDARD możesz sprawdzić tu: DOBRY STANDARD

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
INFOGRAFIKA: Podsumowanie roku 2018

Oto nasze podsumowanie mijającego roku. Mamy nadzieję, że 2019 również będzie obfitował wiele miłych chwil. Sprawdźcie na infografice, co udało nam...

Zamknij