logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Polska dobrze stoi handlem zagranicznym

Przelewy bez granic > Wszystkie  > Polska dobrze stoi handlem zagranicznym

Polska dobrze stoi handlem zagranicznym

„Polski handel zagraniczny jest na najlepszej drodze do uzyskania trwałej nadwyżki eksportu nad importem. Wskazują na to wyniki czterech miesięcy bieżącego roku oraz długoletni trend uzyskiwania nadwyżek w handlu z coraz większą liczbą krajów.”

Taką optymistyczną informacją zaczyna się artykuł, który czytamy dzisiaj na jednym z większych portali biznesowych. Autor tych słów, dr Bohdan Wyżnikiewicz zwraca szczególną uwagę na poprawę jakości towarów wśród polskich przedsiębiorstw a także na większa odwagę rodzimych przedsiębiorców, którzy coraz chętniej zaczęli eksportować swoje towary za granicę.

Na taki stan rzeczy składa się przede wszystkim:

–  poprawa jakości oferty eksportowej,
– rosnąca konkurencja ze strony zagranicznych firm,
– inwestycje zagraniczne, które po okresie kierowania produkcji przede wszystkim na rynek krajowy zaczęły w coraz większym stopniu produkować na eksport.

Jak pisze Wyżnikiewicz, „nadwyżka w handlu zagranicznym świadczy o udanym rozwoju przedsiębiorczości i wysiłku rzesz przedsiębiorców i także o skuteczności polityki gospodarczej w dłuższym okresie.” Jak zatem sprawić by handel zagraniczny w Polsce rozkwitał jeszcze bardziej? My ze swojej strony możemy ułatwić część rozliczeniową takich transakcji. W Ferpay Przelew Standard Plus to idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy na co dzień rozliczają się z podmiotami z zagranicy. Zobaczcie sami >>

Źródło: Biznes.pl

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
The Queen’s Official Birthday

Gustowne nakrycie głowy, minimalistyczne gesty, dostojny krok i ogromne tłumy gapiów gdziekolwiek się pojawi. O kogo chodzi? Oczywiście o Królową...

Zamknij