logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Policz różnicę! Zobacz w kalkulatorze ile zyskasz dzięki Ferpay Exchange!

Przelewy bez granic > Wszystkie  > Policz różnicę! Zobacz w kalkulatorze ile zyskasz dzięki Ferpay Exchange!

Policz różnicę! Zobacz w kalkulatorze ile zyskasz dzięki Ferpay Exchange!

Robisz przelewy do Polski. Wysyłasz pieniądze po dobrym kursie w Ferpay, zawsze z tą samą opłatą i na czas. A teraz wyobraź sobie, że wysyłasz te same pieniądze, ale po jeszcze lepszym kursie i niższej opłacie. Niemożliwe? W Ferpay wszystko jest możliwe!

Pieniądze nie leżą na ulicy, niestety. Każdy z nas chciałby oszczędzać jednak często wiąże się to z gorszą jakością usług lub z obietnicami bez pokrycia. W Ferpay lubimy klarowne zasady działania – po prostu fair! W Ferpay zdecydowaliśmy, że oszczędzanie będzie zależało od Ciebie i tylko od Ciebie. Tak powstał Ferpay E-wallet i Exchange. Zastanawiasz się pewnie ile na tym oszczędzisz? Zobacz poniższą kalkulację i niech liczby mówią same za siebie…

Zobaczmy jak to wygląda na przykładzie funtów brytyjskich. Przy wysyłce 1000 GBP do Polski uzyskujemy 5472.30 złotego (przykładowy kurs z 4 lutego 2015) na standardowym przeliczniku kursu walut w Ferpay. Wysyłając z Ferpay Exchange zyskujemy 5508.30 złotego. To aż 36 złotych więcej! Zakładając, że wysyłasz przelewy średnio 4 razy w miesiącu to daje nam miesięczne oszczędności na poziomie 144 złotych, czyli około 27 funtów. Na ulicy nie leżą, prawda? Zatem warto sięgnąć po tę kasę w Ferpay!

Dodatkowo przyjrzyj się opłatom. Wysyłając Przelew Standard w Ferpay płacisz 1,80 GBP. Zasilając E-wallet za darmo dowolną walutą – np. funtami brytyjskimi, możesz później wymienić te pieniążki na inną walutę dostępną w Ferpay, na przykład na PLN, które z kolei możesz przelać do Polski. Wymieniasz po lepszym kursie niż w normalnym przeliczniku Ferpay i otrzymujesz złotówki, które możesz wypłacić na dowolny rachunek bankowy. Opłata za przelew tych pieniędzy jest stała i wynosi tylko 0,40 PLN. Do Twojej kieszeni właśnie wpadło ponad 9 złotych bo nie płacisz więcej za przelew – i to zysk tylko na jednej transakcji. A w skali miesiąca, dwóch, roku? Kochani, zaoszczędzić można na całkiem fajną wycieczkę!

Zobacz więcej informacji o Ferpay E-wallet i Exchange >>>

 

wall_kurs

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Karta Visa Ferpay – lepszego prezentu na Walentynki nie znajdziecie!

Każdy lubi prezenty, a szczególnie prezenty niespodzianki... W Ferpay możesz sprawić niespodziankę swojej drugiej połowie! Już 14 lutego będziemy obchodzić...

Zamknij