logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Polak na Międzynarodowych Mistrzostwach Wyścigów Drogowych IRRC

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Polak na Międzynarodowych Mistrzostwach Wyścigów Drogowych IRRC

Polak na Międzynarodowych Mistrzostwach Wyścigów Drogowych IRRC

Wiecie, że wyścigi uliczne (nota bene zabronione w Polsce) cieszą się coraz większą popularnością? Mówiąc o wyścigach ulicznych mamy na myśli, te które w 2003 roku zapoczątkowały trzy kluby motorowe tj. holenderski Hamove w Hengelo Gld, belgijski KV Ostend Motorsport w  Oostende i niemiecki MSC Frohburger Dreieck w Frohburg.

 

Od 2009 roku rokrocznie organizowane są Międzynarodowe Mistrzostwa Wyścigów Drogowych IRRC. Kalendarz tych zawodów liczy sobie 6 rund. Pierwsza- otwierająca mistrzostwa w holenderskim Hengelo, druga organizowana w belgijskim Chimay, dwie następne to czeskie Terlicku i Hořicach, kolejną jest fińska Imatra i ostatnia zamykająca runda w niemieckim Frohburg.

 

Nooo, to teraz, skoro część wstępną mamy za sobą i każdy mniej więcej wie o co chodzi-przechodzimy do sedna sprawy. Otóż 6 maja na holenderskim torze Varsselring w Hengelo, odbył się inauguracyjny wyścig, w którym wziął udział jeden jedyny Polak! A był nim Krystian Paluch! Duma rozpiera nas tym bardziej, że niedawno to właśnie my staliśmy się jego sponsorem!

 

Krystian na swojej Hondzie CBR 600RR wraz z ekipą Prędki Racing Team regularnie biorą udział w wyścigach drogowych. Jednak tegoroczny IRRC jest jego debiutanckim sezonem w klasie Supersport. Dlatego startujący z numerem 12 rodak, pierwszą rundą chciał przetrzeć szlaki i nabyć cenną wiedzę, dzięki której wraz z drużyną zbudują solidne doświadczenie.

 

Po pierwszym wyścigu Krystian uplasował się na 27 miejscu. Drugi zdeterminował naszego uczestnika i na mecie znalazł się z 19 lokatą. Bezapelacyjnie możemy mówić o sukcesie naszego zawodnika, który bez większych awarii pokonał holenderski tor.

 

Tak więc Kochani, nie tylko my kibicujemy Krystianowi. Uwagę na naszego zawodnika zwróciła cała Polska. Rozpisały się o nim media takie jak sportowefakty.wp.pl czy motogen.pl. Warto, byście swoje oczy również zwrócili na ten niekwestionowany talent. Kibicujcie razem z nami podczas drugiej rundy w czeskim Terlicku, odbędzie się 16 i 17 czerwca 2018 roku !!!

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Infografika. Najpopularniejsze języki w Unii Europejskiej

INFOGRAFIKA Na podstawie danych udostępnianych przez Komisję Europejską- przedstawiamy sześć najpopularniejszych języków ojczystych w Unii Europejskiej . Ze względu na sporą liczebność...

Zamknij