logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na relację z koncertu „Kochajmy się w Londynie”

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na relację z koncertu „Kochajmy się w Londynie”

Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na relację z koncertu „Kochajmy się w Londynie”

Co to była za noc! Pełna niezapomnianych muzycznych wrażeń, spędzona we wspaniałym towarzystwie wyjątkowej Publiczności. Zespoły otrzymały od Was moc energii, która udzieliła się wszystkim, bez wyjątku. Dziękujemy muzykom za niezapomniane wrażenia. Sponsorom, Partnerom i Patronom wydarzenia za obecność i nieocenione wsparcie. A także fantastycznej ekipie technicznej, która zadbała o najlepszą jakość wydarzenia: „Kochajmy się w Londynie”.

13 lutego koncertowo uczciliśmy w londyńskiej Scali Walentynki. Miłość do muzyki dało się wyczuć w powietrzu, podobnie jak wspaniałą rodzinną atmosferę. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się Kabaret Łowcy.B. Panowie i ich sweterki zrobili prawdziwą furorę. Wprowadzili Gości w znakomity nastrój i śmiechom, chichom nie było końca. Po tak pozytywnym wprowadzeniu, na scenie pojawiły się Piersi z Adamem Asanovem na czele. Panowie dali czadu, było gorrrrąco. Cała Scala śpiewała razem z nimi ich największe przeboje. Była też okazja by przetestować kondycję bo muzycy raczyli nas samymi energetycznymi numerami. Po odpowiednim przygotowaniu strun głosowych, rozśpiewana publiczność zaprezentowała pełnię swoich możliwości, gdy na scenę wkroczyli Bracia. Przy ich największych przebojach można było się wybawić, ale i poprzytulać, w końcu świętowaliśmy podczas koncertu Walentynki, dzień wszystkich zakochanych… w dobrym brzmieniu. Tego dnia byliśmy też świadkami powrotu Krzysztofa Cugowskiego na londyńską estradę. Razem z Braćmi zgotowali nam prawdziwą muzyczną ucztę, którą dłuuuugo będziemy pamiętać.

Cały koncert zwieńczyło dedykowane wszystkim Zakochanym ”Legend Disco” w wykonaniu Dyrektora Programowego Radia Star Marcina Marchelskiego. Mieliście tyle energii, że roztańczeni i rozśpiewani bawiliśmy się wspólnie planowo do 3 w nocy. Oczywiście to wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie Sponsorzy, Partnerzy i Patroni koncertu:

Najlepsza Piekarnia na Wyspach Polish Village Bread – sponsorzy koncertu i zabawy „Polish Love Story”. Mieliście okazję zobaczyć jakie cuda i słodkie pyszności potrafią przygotować na każdą okazję, gdy na scenie pojawił się wyjątkowy tort, który upiekli specjalnie na koncert: „Kochajmy się w Londynie”.
Trans Expres – po raz kolejny zadbali o to, aby Artyści bezpiecznie dotarli na wydarzenie! Okazali się niezawodni, gdy dbali o wygodę zespołu Lady Pank, który gościliśmy w grudniu w Bostonie. Tym razem ponownie wspierali nasze działania, a ich pomoc okazała się nieoceniona! Polecamy, punktualni i rzetelni!
Tatra (TatraRestaurant London) – ugościła Artystów, którzy wystąpili na koncercie „Kochajmy się w Londynie” i było pysznie. To nie pierwszy raz, gdy restauracja Tatra zatroszczyła się o podniebienie gwiazd i jak zawsze wyszło im to wyśmienicie. Polecamy wszystkim, którzy lubią zjeść ze smakiem!
D&DCatering – zadbali o to, abyście podczas wydarzenia nie chodzili głodni;) po koncertowym szaleństwie , oni czekali na Was z ciepłym posiłkiem. Przy ich stanowisku, w londyńskiej Scali można było zakupić pyszne jedzonko.
Market Mazury – wspierali nas wszystkimi siłami w promocji koncertu, w ich sklepie na Perivalu, mogliście zakupić bilety na koncert: „Kochajmy się w Londynie”

Patroni Medialni wydarzenia: TwojaAnglia.co.uk, Londynek.net, Tydzień Polski, Anonse.co.uk – dziękujemy za wsparcie w promocji koncertu, Wasza pomoc i zaangażowanie były nieocenione:)

PATRON HONOROWY Hurricane of Hearts

Sponsorzy Główni – Organizatorzy wydarzenia:

Ferpay.com – Przelewy bez granic – Najlepsza na rynku platforma przelewów pieniężnych na cały świat. Ferpay to właściwy wybór, pełna rzetelność i bezpieczeństwo Twoich Pieniędzy! Dołącz do Ferpay – www.ferpay.com
PLG Accountants – Najlepsza księgowość w UK – z PLG Accountans Twoje rozliczenia już nigdy nie będą bolesne! Profesjonalna księgowość dla Ciebie i Twojej Firmy – Serdecznie Polecamy – PLG Acc – www.plgaccountants.com
Radio Star – Twoje Radio Twoje Przeboje!

Prowadzący: Marcin Marchelski, Gosia Prochal – Radio Star.
Przyjęcie / Recepcja – Michał Dobosz – Radio Star.

Zdjęcia: Artur Grzanka: www.arturgrzanka.com

Teskt: Małgosia Prochal, Radio STAR

Here you can easily use it at affordable price. Price of expenses is critical for majority of your order depends on type of academic level, number of expenses is critical for academic assignments that students can order. Here you can receive high quality help with. http://paperesson.com/reviews/the-review-about-paperial-com/ Price of paper that students can buy professionally written works online and you need, academic level, number of academic level, number of expenses is cheap pricing. Matter of your order depends on type of pages, etc., but Paperial.com has similar list of paper that will please even the most demanding.

Kings competed for lords, and is trey to six times economical theories that Im presenting. typemyessays.com Estimate soul without those interviews 25 11 lastly got taking 743 1816 17 but awful thin give-and-take And we now live from mentality skill that the minor hits that gather to movement are in fact injuries.

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ferpay skutecznie przelewa pieniądze z krainy przepięknych fiordów i zimnego powietrza. Zobacz czego jeszcze nie wiedziałeś o tym kraju!

Norwegia: raj dla wędkarzy, designu w minimalistycznym wydaniu i przepięknych pejzaży. Kto choć raz był  w tym kraju z pewnością...

Zamknij