logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na Kukiełkowy Teatr Lalek ,,Pinokio” w Londynie!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na Kukiełkowy Teatr Lalek ,,Pinokio” w Londynie!

Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na Kukiełkowy Teatr Lalek ,,Pinokio” w Londynie!

Kukiełkowy Teatr Lalek ,,Pinokio” od ponad 17 lat wyczarowuje magiczne spektakle dla dzieci w Polsce i za granicą… Ferpay pod raz kolejny wspiera trasę zespołu na terenie UK!
Teatr Lalek Pinokio zaprasza ponownie na spektakle w Londynie już 29.11.2015! Ostatnio Spektakl „Czerwony Kapturek” oraz Animacje z Klaunami pokazały nam, że warto tu wracać! Tym razem będzie można zobaczyć bajkę pt. „Przygody Janka i Dziadka Mroza”. Następnie Animacje z Elfami oraz prosto z Laponii – Święty Mikołaj! Będą tańce – wyginańce, naśladowańce a także konkurencje dla całych rodzin! Kochani, pamiętajcie, że pula biletów na pierwsze trzy spektakle darmowe w ilości limitowanej!

VIDEO Z TRASY WIOSENNEJ 2015 – LONDYN:
https://www.youtube.com/watch?v=FifZXgxExDE

W Wielkiej Brytanii Teatr miał przyjemność zagrać już w Polskich Szkołach w Londynie i okolicy, Kent, Accrington, Warrington, Boston, Worksop, Bolton, Coventry, Harlow, a ostatnio we wrześniu w Bristol.
„Przygody Janka i Dziadka Mroza” – Finał historii udowadnia, że dobro zawsze zwycięża. Bajka przedstawia historię Janka, który za karę zamienia się w niedźwiedzia. Chłopiec poznaje dobrą i piękną Małgosię, dzięki niej zmienia swoje postępowanie. Dzieci pomagają Jankowi wybrać między dobrem i złem. Na drodze do szczęścia pojawia się zła czarownica, która za wszelką cenę będzie starała się pokrzyżować chłopcu plany. Czy Janek pokona przeciwności? Zmieni się w dobrego chłopca i zdobędzie serce Małgosi…..?
VIDEO Z TRASY ZIMOWEJ 2014 – LONDYN:
https://www.youtube.com/watch?v=X9659FZOGbo

Zimowe Animacje z Elfami i Dj Santa Wspólna zabawa z dziećmi i rodzicami. Scenariusz pełen atrakcji, konkursów, tańców oraz zabaw dla całej rodziny. Nie zabraknie także niespodzianek dla dzieci od sponsorów. Animacje z dziećmi poprowadzi DJ Santa Claus. Drodzy rodzice przygotujcie się na wspólną zabawę z dziećmi!

Gdzie?
St. Benedict’s School – 54 Eaton Rise, London, Ealing W5 2ES, Wielka Brytania

Kiedy?

29 listopada,
11:40, 14:20, 16:40 oraz dodatkowy spektakl 18:45

Bilety?
Spektakl na 11:40 – free + £1.70

Spektakl na 14:20 – free + £1.70
Spektakl na 16:40 – free + £1.70
Spektakl na 16:40 – £5.00 + £1.70 (spektakl dodatkowy*) *Ze względu na ogromne zainteresowanie postanowiliśmy zorganizować 4-ty spektakl dodatkowy.

Bilety są dostępne tylko i wyłącznie przez system on-line TUTAJ>>>

Więcej informacji na www.gramydladzieci.com
plakatlondyn
Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mecz Polska:Szkocja, zobacz jak dopingowaliśmy!

Były emocje, były okrzyki, było tłoczno i naprawdę świetnie! Mając taki doping - nasi musieli zdobywać bramki!

Zamknij