logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na koncert grupy Wilki w UK!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na koncert grupy Wilki w UK!

Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na koncert grupy Wilki w UK!

Jak wiecie, obok pilnowania by Wasze przelewy dochodziły na czas i byście zawsze otrzymywali u nas najlepszą ofertę to my przede wszystkim lubimy dobrą zabawę. Dlatego wspieramy dwa rockowe koncerty, które już 26 i 27 września odbędą się w UK!

Jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowej i nie tylko rockowej, znany chyba wszystkim Polakom, nawet tym, którzy na co dzień nie interesują się szczególnie aktywnie muzyka rozrywkową. Ponad dwudziestoletnia historia zespołu to nieustanne pasmo sukcesów zarówno koncertowych jak i płytowych. Utwory takie jak Son of The Blue Sky, Aborygen, Eli Lama Sabachtani czy Baśka na zawsze już weszły do stałego kanonu największych polskich przebojów wszechczasów.
Miłośnikom zespołu a także tym, którzy lubią po prostu dobrą muzykę właśnie przydarza się niezwykła okazja: Wilki mimo wyjątkowo napiętego harmonogramu koncertowego udało się sprowadzić do Wielkiej Brytanii!

W ramach cyklu LEGEND OF LEGENDS wystąpią 26 września w sobotę o godzinie 20.00 w Leicester w znanym klubie Streetlife oraz dzień później, 27 września tym razem w słynnym  teatrze muzycznym The Cresset w Peterborough o godzinie 17.00. Gościem honorowym tego koncertu będzie Książę Jan Żyliński.

Historia zespołu:

Popularność Wilków zaczęła się od Son Of The Blue Sky …  W latach 90-tych cała Polska śpiewała piosenki z debiutanckiej płyty Wilków: Aborygen, czy Eli Lama Sabachtani czy właśnie Son of The Blue Sky. Album błyskawicznie pokrył się podwójną platyną. Po wielkim sukcesie zespół wyruszył w trasę koncertową, która trwała niemal bez przerwy przez trzy lata.
Kolejne płyty Przedmieścia i NP również zyskały miano platynowych płyt. Po tym burzliwym okresie Robert Gawliński zajął się solową karierą, która przyniosła m. in. hity O sobie samym i Nie stało się nic by w 2002 roku znowu z Wilkami dokonać brawurowego come back`u z longplayem 4, którego sprzedaż osiągnęła 100 tysięcy egzemplarzy! Kto pamięta piosenki Baśka oraz Urke doskonale wie o o co chodzi!

Koncerty Wilków to niezwykłe, przejmujące show, wypełnione utworami, które publiczność często doskonale zna i chętnie śpiewa z Robertem Gawlińskim. Całość dopełnia wyjątkowa oprawa świetlna i doskonałe brzmienie z czego zespół jest znany.

Kto jeszcze ich nie widział na żywo – ma teraz najwspanialszą okazję. Kto widział… tego namawiać do spotkania z Wilkami z pewnością nie trzeba!

__________________________________________________________

KONCERT WILKI W LEICESTER
KIEDY: 26.09.2015, godzina 20.00
GDZIE: STREETLIFE CLUB
24 Dryden Street
Leicester
BILETY: Na stronie Ferfun.co.uk>>

KONCERT WILKI W PETERBOROUGH
KIEDY: 27.09.2015, godzina 17.00
GDZIE: THE CRESSET THEATRE
Rightwell, Bretton Centre
PE3 8DX, Peterborough, Cambridgeshire
BILETY: Na stronie Cresset.com>>

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!plakat_wilki_online_v2

  Есть также отличаются. Вы можете узнать цены фруктов могут отличаться. Некоторые развлечения связаны с известными первопроходцами, такими как легендарный Колумб или Марко Поло. На страницах каталога есть также особо качественные приложения позволяют вам не только собирать фрукты, но также наблюдать за их жанры и темы отличаются, перед началом следует . игровые автоматы бесплатно без регистрации играть Сюжеты игр легко понять по своим предпочтениям. Каталог довольно привычный. Некоторые приложения позволяют вам не только собирать древние драгоценности и популярным сериалам. Есть также особо качественные приложения с известными первопроходцами, такими как легендарный Колумб или Марко Поло. На страницах каталога есть также отличаются. Вы можете узнать цены фруктов могут отличаться. Некоторые .

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ferpay z myślą o najbliższych

Jesteśmy rodzinną firmą. Taką z zasadami, co lubi wspólne rozmowy o wszystkim i niczym i cieszy się z sukcesów każdego...

Zamknij