logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod patronatem Ferpay: Wygraj 500 £ na Star Festiwal 2018

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Pod patronatem Ferpay: Wygraj 500 £ na Star Festiwal 2018

Pod patronatem Ferpay: Wygraj 500 £ na Star Festiwal 2018

18 listopada w Peterborough zagrają Bednarek, Anna Wyszkoni oraz Krzysztof Cugowski! Organizatorem wydarzenia jest Radio Star – Twoje Radio Na Wyspach. Występy polskich gwiazd w Wielkiej Brytanii to nie lada gratka dla ich fanów mieszkających w Wielkiej Brytanii, dlatego kolejny raz postanowiliśmy połączyć siły z ulubionym radiem Polaków na Wyspach.

Druga edycja Star Festiwal ponownie odbędzie się w Peterborough. W tym pięknym,  liczącym ponad 200 000 mieszkańców mieszkańców mieście- spory procent stanowią Polacy. Pierwsza edycja widowiska zgromadziła jednak nie tylko mieszkańców Peterborough i Bostonu. Na koncertach Dżemu i Kasi Kowalskiej spotkaliśmy setki osób z Cambridge, Norwich, Huntingdon, a nawet z Londynu! Liczymy, że  gwiazdy tegorocznej edycji mogą się poszczycić podobną ilością stęsknionych fanów.

 

 

Koncert w  The Broadway Theatre rozpocznie Kamil Bednarek. Uwielbiany zarówno w Polsce, jak i na Wyspach artysta, który zafunduje nam energetyczną mieszankę pozytywnych dźwięków w rytmie reggaeSzykuje się więc występ podczas którego scena zadrży za sprawą dobrego, energetycznego brzmienia!

Po Kamilu Bednarku usłyszymy na scenie jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistek – Annę Wyszkoni! Jej koncerty to połączenie hipnotyzujących brzmieniem utworów, muzycznej wrażliwości i scenicznego pazura. Są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii.

Gwiazdą Wieczoru Star Festiwal 2018 będzie Krzysztof Cugowski, który zaserwuje nam największe przeboje ze swojej ponad 40-letniej działalności artystycznej! To wielki powrót Krzysztofa Cugowskiego na Wyspy Brytyjskie i pierwszy koncert w UK od czasu rozwiązania Legendarnej Budki Suflera! To będzie niezapomniane przeżycie dla fanów klasyki polskiej muzyki i charakterystycznej, niesamowitej barwy głosu wokalisty!

 

 

Dla uczestników festiwalu mamy nie lada prezent. Na facebookowych fanpage’ach Ferpay i Radio Star ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie 500 funtów ufundowanych przez naszą firmę. Co trzeba zrobić, by wygrać tę małą fortunę? Po pierwsze- polubić post na fanpage’u. Po drugie- oznaczyć na nim znajomych, którzy powinni być z Wami na festiwalu. Po trzecie- do 31.08.2018 kupić bilet wstępu na wydarzenie na stronie: www.starfestiwal.co.uk.

PS.: Nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem! 

 

Data i miejsce:

18 listopada, godz. 16:00, drzwi otwarte 14:30
The Broadway, 46 Broadway, centrum Peterborough PE1 1RS

BILETY: www.starfestiwal.co.uk

Kontakt z organizatorem – Marcin, Radio Star: 07415 248 542

 

 

 

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czas na mieszkanie

Po kilku latach ciężkiej pracy przychodzi taki moment, kiedy decydujemy się na kupno własnego M. Ofert jest mnóstwo, ale jak...

Zamknij