logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod patronatem Ferpay: Szukamy nowego Eda Sheerana. Aplauz Festiwal w Peterborough!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Pod patronatem Ferpay: Szukamy nowego Eda Sheerana. Aplauz Festiwal w Peterborough!

Pod patronatem Ferpay: Szukamy nowego Eda Sheerana. Aplauz Festiwal w Peterborough!

Godzinę drogi od Londynu, w pięknym Peterborough mieszka prawie 200 000 mieszkańców. Sporą ich grupę stanowią nasi rodacy. Polscy mieszkańcy miasta słyną z niebywałej dbałości o polską kulturę. Dzieci uczą się w polskich szkołach weekendowych i chodzą na zajęcia Polskiego Ogniska Muzycznego. A dorośli? Już po raz drugi organizują Festiwal Piosenki Dziecięcej i MłodzieżowejAplauz.

Sukces zeszłorocznej edycji  festiwalu odbywającego się pod naszym patronatem-  przerósł najśmielsze oczekiwania. Do Peterborough zjechały dzieciaki z całej Wielkiej Brytanii, by zaprezentować przed jury swój muzyczny talent. Mamy wielką nadzieję, że druga edycja widowiska zgromadzi jeszcze więcej uzdolnionych, młodych przedstawicieli Polonii na Wyspach.

Tym razem festiwal potrwa aż 3 dni:  5, 6 i 7 maja 2018 dzieci pod okiem profesjonalnych trenerów będą uczestniczyć w warsztatach wokalnych. Elżbieta Biskup, ekspert w nauczaniu estradowego śpiewu solowego przygotuje dzieci do występu na scenie, na której śpiewać będą do aranży profesjonalnych muzyków. Swoją obecnością zaszczyci festiwal znana i ceniona w Polsce wokalistka- Anna Wyszkoni!

Jaki jest cel II edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Aplauz? Oczywiście popularyzacja polskiej kultury i piosenki wśród dzieci i młodzieży pochodzących z Polski, a mieszkających poza granicami kraju. Lecz przede wszystkim promocja wokalnych talentów. Zeszłoroczną edycję wygrała Wiktoria Tracz, która pod skrzydłami Barona i Tomsona wspaniale radzi sobie w popularnym w Polsce show: The Voice Kids. Uzdolnioną nastolatkę zobaczymy  7 maja na Gali Finałowej wydarzenia. Może i wśród tegorocznych uczestników festiwalu jest talent, który wkrótce pozna cała Polska? 

Wiemy, że trofea nie są najważniejsze, ale Ferpay jako sponsor główny przewidział ich dla uczestników i zwycięzców Aplauz Festiwal 2018 całkiem sporo. Atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne wręczymy w finale festiwalu. Najszczęśliwszy chyba będzie zwycięzca lub zwyciężczyni Grand Prix. Wyjedzie z eventu z kopertą, w której Ferpay- Przelewy bez Granic umieści aż 500£ !!!

Festiwal współorganizują: Polskie Ognisko Muzyczne w Peterborough, Centrum Kultury Polskiej w Peterborough oraz Radio Star – Polska Stacja Radiowa nadająca dla Polaków w Wielkiej Brytanii. Imprezę poprowadzi dyrektor programowy rozgłośni- Marcin Marchelski. Ponieważ jego obycie sceniczne i świetny dowcip znają już słuchacze i bywalcy koncertów polskich gwiazd w UK- wróżymy, że i ten event będzie przepełniony pozytywną energią! Uwaga! Wstęp na wydarzenie jest wolny! 

Zapraszamy 7 maja na galę finałową:

The Key Theatre
Embankment Rd,

Peterborough

PE1 1EF

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Śniadania. Sprawdzamy dla Was, co jedzą inne narodowości.

Co mówi stare przysłowie?  Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi. I słusznie! Dlaczego? Ponieważ pierwszy...

Zamknij