logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod Patronatem Ferpay: StarFestiwal- polski ROCK na Wyspach!

Przelewy bez granic > Pod patronatem Ferpay  > Pod Patronatem Ferpay: StarFestiwal- polski ROCK na Wyspach!

Pod Patronatem Ferpay: StarFestiwal- polski ROCK na Wyspach!

Ta jesień będzie wyjątkowa. Szczególnie dla fanów polskiego ROCKA mieszkających na Wyspach.

Organizowany w Peterborough i Bostonie StarFestiwal według organizatorów przyciągnie do tych miast co najmniej kilka tysięcy fanów Kasi Kowalskiej i Dżemu. Ponieważ wspomnieni artyści zostali zaproszeni przez inicjatorów eventu na wyraźne życzenie fanów- można się spodziewać, że StarFestiwal rzeczywiście przyćmi inne polonijne inicjatywy na Wyspach.

Jako pierwsi Kasię Kowalską i Dżem zobaczą uczestnicy StarFestiwal w Bostonie. 17 listopada goście będą wpuszczani do The Gliderdrome Spain godzinę przed koncertem. Jego rozpoczęcie planuje się na 20:00. 18 listopada KingsGate w Peterborough otworzy swe podwoje o 18:00, również godzinę przed startem wydarzenia.

Wśród sponsorów festiwalu nie mogło zabraknąć FERPAY. Firmy, która ostatnio wiedzie prym we wspieraniu muzycznych działań Polaków na Wyspach. StarFestiwal będzie kolejnym eventem, który może się poszczycić ich rekomendacją.

Dla dyrektora festiwalu – Marcina Marchelskiego organizacja tak dużych wydarzeń muzycznych to nie pierwszyzna. Grupa Medialna Star, której przewodzi ma już na swoim koncie wiele sukcesów koncertowych. Zatem 5-godzinny maraton muzyczny z grupą Dżem i Kasią Kowalską ma duże szanse na miano Święta Polskiej Muzyki na Wyspach.

 

Bilety można nabyć na stronie festiwalu: http://www.starfestiwal.co.uk

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przelewy za 0 zł

Nastały czasy, kiedy dostanie czegoś za darmo wydaje nam się wyjątkowo podejrzane. Firmy dosyć często oferują nieodpłatne usługi, jednak ich...

Zamknij