logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod patronatem Ferpay: Prędki Racing Team

Przelewy bez granic > Pod patronatem Ferpay  > Pod patronatem Ferpay: Prędki Racing Team

Pod patronatem Ferpay: Prędki Racing Team

A teraz wszyscy siedzą i zamykają oczy. Wyobraźcie sobie, że siedzicie na stu pięćdziesięciu konnym jednośladowym potworze, który w 2 sekundy potrafi rozpędzić się do 100km/h. Czy słyszycie ten wydobywający się warkot z rozgrzanego silnika? Czy czujecie ten specyficzny zapach palonej gumy? Wyobraźcie sobie, że za tych chwil parę stajecie się demonami prędkości, których nie obejmują żadne ograniczenia! Jeśli nie jesteście w stanie sobie tego wyobrazić, to z pewnością drużyna Prędki Racing Team dostarczy nam takich emocji, jakich jeszcze nigdy nie przeżyliśmy.

 

Kim są Prędki Racing Team? To grupa kolegów lubiąca się ścigać na motorach, która postanowiła założyć drużynę. Drużyną czego zapytacie? Dla żartu powiedzielibyśmy – Drużynę Pierścienia. Jednak nie byłoby to zupełnym kłamstwem, bo w pewnym sensie mają z pierścieniem do czynienia na co dzień.

 

Chłopaki z PRT związali się z torem zawodowo i prywatnie. Tor stanowi dla nich  wiążące na dobre i złe spoiwo. Przywiązanie tak silne jak Frodo Bagginsa do swojego skarbu. Ten metaforyczny skarb nie wyciąga jednak z naszej drużyny zła. Jest wręcz przeciwnie.

 

Generuje z nich samo dobro, chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia, energię i adrenalinę, którą zrozumieć mogą tylko Ci, którzy już mieli do czynienia z torem wyścigowym.

 

Dlaczego wspominamy o tym na naszym blogu? Ponieważ mamy zaszczyt poinformować Państwa, że staliśmy się głównym sponsorem tej zacnej drużyny. Uwielbiamy wspierać ludzi z pasją, którzy swoją determinacją i uporem chcą osiągać sukcesy.

 

 

Nie ma chyba innej dyscypliny sportowej, która w pełni oddawałaby ideę codziennie przyświecającą nam w Ferpay. Są szybcy. Są profesjonalistami. Nie boją się wyzwań. Perfekcyjni w każdym calu. Taka właśnie jest drużyna z Prędki Racing Team!

 

Drużyna Prędki Racing Team powstała w 2011 roku. Jednak zamiłowanie do motorów sięga jeszcze dziecięcych czasów, kiedy to na widok jadącego jednośladu chłopcy odczuwali drżenie rąk, a zainteresowanie polskim teamem wyścigów długodystansowych było nieporównywalnie większe od fascynacji Mistrzostwami Świata.

 

W drodze do dorosłości zaczęły się pierwsze przejażdżki, pierwsze własne maszyny, pierwsze wyścigi- nie mające nic wspólnego z odpowiedzialną wycieczką turystyczną. Dochodzili nowi ludzie z podobnymi zainteresowaniami. W międzyczasie Krystian Paluch- jeden z członków drużyny po raz pierwszy zaatakował Tor w Poznaniu. Niestety przygoda skończyła się wypadkiem. Winnymi byli: brak technicznych umiejętności oraz złe przygotowanie motoru.

 

Choć w głowie pojawiły się rezygnacja i wątpliwości- całe szczęście już w 2008 roku sportowcy przenieśli się na tor kartingowy w Biłgoraju i tam szlifowali swoje umiejętności. Jak się okazało, również te małe obiekty jak tor w Lublinie i Radomiu były nieocenione w nauce i podnoszeniu jakości jazdy.

 

W pewnym momencie nasi bohaterowie zdali sobie sprawę, że czas podjąć decyzję. Być może tę najważniejszą i jedyną, która zadecyduje o ich życiu. Tworzymy zespół wyścigowy czy ograniczamy się do Speed Day’u dwa razy w roku? Sądzili, że porywają się z motyką na słońce, jednak postanowili zaryzykować.

 

Po paru miesiącach do dwuosobowej drużyny przystąpił Gracjan, który początkowo miał pomóc przy treningach na torze. Szybko jednak plan się zmienił i razem z Krystianem wzięli udział w Pucharze Lubelszczyzny, a Krystian dodatkowo zadebiutował w Rookie600.

 

Dzięki temu bakcyl został złapany, a pasja stała się zawodem. Prędki Racing Team to idealny przykład ludzi sukcesu, którzy uporem i ciężką pracą sięgają przysłowiowych gwiazd. Takich ludzi należy wspierać z całych sił. I to właśnie robimy jako Ferpay- patronujemy i motywujemy do działania.

 

I co o tym sądzicie Drodzy Ferpay’owicze? Bo my uważamy, że warto im kibicować! Zapraszamy Was serdecznie do śledzenia aktywności drużyny na fanpage’u oraz uczestniczeniu w ich zmaganiach na zawodach, o których z pewnością będziemy Was informować na bieżąco!

 

FANPAGE DRUŻYNY -> https://web.facebook.com/search/top/?q=pr%C4%99dki%20racing%20team

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Migracje zarobkowe służby zdrowia

Niedawno tj. 7 kwietnia, obchodziliśmy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Mówiąc o pracowniku służby zdrowia mamy tu na myśli lekarzy, ratowników...

Zamknij