logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod patronatem Ferpay: Ostatni dzwonek! Zostań gwiazdą Aplauz Festiwal

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Pod patronatem Ferpay: Ostatni dzwonek! Zostań gwiazdą Aplauz Festiwal

Pod patronatem Ferpay: Ostatni dzwonek! Zostań gwiazdą Aplauz Festiwal

Druga edycja Festiwalu Aplauz już za miesiąc! Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej odbywał się będzie w pięknym Peterborough  od 5 do 7 maja. W mieście liczącym niemal 200 tysięcy mieszkańców sporą grupę stanowią Polacy. W zeszłym roku nasi rodacy wypełnili salę The Key Theatre do ostatniego miejsca. Jesteśmy pewni, że nie inaczej będzie podczas drugiej edycji Aplauzu. Zapominalscy utalentowani muzycznie juniorzy i juniorki mają jeszcze kilka dni na nadesłanie swoich zgłoszeń.

Formularz znajdziemy na stronie www.aplauzfestiwal.co.uk. Do zgłoszenia dołączamy swoje wokalne popisy: dwie piosenki w formacie mp3, wideo bądź linku do filmu na np. YouTube / Vimeo. Należy pamiętać, że warunkiem uczestnictwa w kwalifikacjach jest wykonanie przynajmniej jednego z utworów w języku polskim.

Organizatorzy czekają na uzdolnione dzieci i zdolną młodzież do 18 roku życia. Na nagranie swoich wokali nasi milusińscy mają niewiele czasu, termin składania zgłoszeń upływa  14.04.2018. Zgłoszenia i materiały nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane, a o ważności zgłoszenia przesądzi data pocztowego stempla.

 

Mamy nadzieję, że będzie to czas wypełniony polską piosenką oraz że do Peterborough zjadą się całe rodziny, aby wymienić doświadczenia i kibicować najmłodszym w ich poczynaniach wokalnych. Dla dzieci to również wspaniała okazja do nawiązania nowych znajomości – mówi Martyna Bilska, Dyrektor Festiwalu. A my jesteśmy pewni, że wydarzenie organizowane przez Centrum Kultury Polskiej w Peterborough, Radio Star – Twoje Radio Na Wyspach oraz Polskie Ognisko Muzyczne w Peterborough, a odbywające się pod patronatem Ferpay– stanie się prawdziwą kuźnią talentów i na stałe zagości w kalendarzu imprez kulturalnych w Wielkiej Brytanii.

 

 

Wiemy, że trofea nie są najważniejsze, ale Ferpay jako sponsor główny przewidział ich dla uczestników i zwycięzców Aplauz Festiwal 2018 całkiem sporo. Atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne wręczymy w finale festiwalu. Najszczęśliwszy chyba będzie zwycięzca lub zwyciężczyni Grand Prix. Wyjedzie z eventu z kopertą, w której Ferpay- Przelewy bez Granic umieści aż 500£ !!! A w puli nagród znajdzie się aż 2000£

Zapraszamy przyszłe gwiazdy na stronę APLAUZ FESTIWAL . Odnajdźcie zakładkę ZGŁOSZENIA i ślijcie swoje wokalne poczynania. Nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem. Czekamy na Was!

 

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zdobyć obywatelstwo brytyjskie?

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w Wielkiej Brytanii mieszka niemal 800 tysięcy Polaków. Rzeczywista ich liczba jest jednak z pewnością...

Zamknij