logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod patronatem Ferpay: Muzyczna jesień w Peterborough- Star Festiwal 2018

Przelewy bez granic > Pod patronatem Ferpay  > Pod patronatem Ferpay: Muzyczna jesień w Peterborough- Star Festiwal 2018

Pod patronatem Ferpay: Muzyczna jesień w Peterborough- Star Festiwal 2018

To już tradycja, że jesień spędzamy oczekując na muzyczne wydarzenie roku. Mowa oczywiście o II edycji Star Festiwalu. 18 listopada w Peterborough odbędzie się koncert, który wspominać będziemy po wsze czasy. Między innymi dlatego, że odbędzie się w wyjątkowym miejscu.

Sześć godzin muzycznych wzruszeń czekać nas będzie w The Broadway Theatre. Nowoczesny, przepiękny obiekt dysponuje salą widowiskową na blisko 2000 osób: miejsca siedzące, płyta na miejsca stojące oraz balkon z idealnym widokiem na scenę z pewnością zmieszczą wszystkich fanów Anny Wyszkoni, Krzysztofa Cugowskiego i Kamila Bednarka.  Nowoczesny budynek usytuowany jest w samym sercu Peterborough, 7 minut spacerem od Głównego Dworca kolejowego. Duża, a zarazem przytulna przestrzeń, piękna historia obiektu i doskonale dobrane gwiazdy, które wystąpią na Star Festiwal– trudno o lepsze warunki, by wspólnie celebrować Święto Polskiej Muzyki!

 

 

Publiczność w The Broadway Theatre jako pierwszego usłyszy Kamila Bednarka. Wokalista uwielbiany zarówno w Polsce, jak i na Wyspach zafunduje nam energetyczną mieszankę pozytywnych dźwięków w rytmie reggaeSzykuje się prawdziwa petarda i występ podczas którego scena zadrży za sprawą dobrego, energetycznego brzmienia!

Po Kamilu będziemy cieszyć uszy występem jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistek – Anny Wyszkoni! Jej koncerty to połączenie hipnotyzujących brzmieniem utworów, muzycznej wrażliwości i scenicznego pazura. Są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii.

Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Cugowski!  To wielki powrót Krzysztofa Cugowskiego na Wyspy  i pierwszy koncert w UK od czasu rozwiązania Legendarnej Budki Suflera! To będzie niezapomniane przeżycie dla fanów klasyki polskiej muzyki i charakterystycznej, niesamowitej barwy głosu wokalisty!

 

 

Wśród sponsorów festiwalu nie mogło zabraknąć FERPAY.  Star Festiwal będzie kolejnym eventem, który może się poszczycić naszą rekomendacją.

Będzie gorąco i przebojowo!

Data i miejsce:

18 listopada, godz. 16:00, drzwi otwarte 14:30
The Broadway, 46 Broadway, centrum Peterborough PE1 1RS

BILETY: www.starfestiwal.co.uk

Kontakt z organizatorem – Marcin, Radio Star: 07415 248 542

 

zdjęcia do artykułu: www.starfestiwal.co.uk

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
INFOGRAFIKA. Największe stolice Unii Europejskiej.

INFOGRAFIKA Poznajcie największe stolice Unii Europejskiej. Pierwsze miejsce zajmuje oczywiście Londyn , ale i 7. miejsce Warszawy jest dla nas niemałym powodem...

Zamknij