logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod Patronatem Ferpay: Huntingdon Polish Day!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Pod Patronatem Ferpay: Huntingdon Polish Day!

Pod Patronatem Ferpay: Huntingdon Polish Day!

Wiecie czym lubimy się chwalić w Ferpay? Że jesteśmy z Polski, że Ferpay to serwis zrobiony przez Polaków i dla Polaków. Często o tym mówimy nie dlatego, że to jakiś oryginalny sposób prowadzenia biznesu, ale tylko dlatego, żeby udowodnić, że polskie – znaczy dobre jakościowo, że można zrobić coś uczciwie i zyskać zaufanie tysięcy klientów będąc początkowo małą firmą z wielkimi ideami…

Takich biznesów, prowadzonych przez Polaków na Wyspach jest setki. Dlatego ani chwili się nie zastanawialiśmy, gdy organizatorzy Huntingdon Polish Day zapytali czy chcemy zostać Patronem tego wydarzenia bo 6 września w tym mieście będziemy szczególnie dumni z naszych korzeni!

Impreza ma na celu promocje Polski dlatego też zaprosiliśmy osoby, ktore tworzyły pierwszą powojenną emigracje. Dla tych osób została stworzona specjalna akademia wraz z muzyką okresu międzywojennego, muzyka patriotyczna i klasyczna. W ten sposób chcemy oddać szacunek tym osobom i wyróżnić ich szczególną rolę w budowaniu środowisk polonijnych po wojnie – powiedział nam Daniel Guz, organizator wydarzenia.

Ale to nie jedyne atrakcje gdyż organizatorzy liczą na przybycie wielu polskich firm z okolicy, aby jeszcze mocniej podkreślić wkład polskiej kultury i pracy na Wyspach. Dodatkowo będziemy mogli posłuchać polskiej muzyki (lista artystów już wkrótce!), zobaczyć pokaz tradycyjnych tańców, a także, co z pewnością skusi niejednego łasucha – spróbować wielu potraw z różnych części Polski.

Impreza odbędzie się na głównej ulicy miasta Huntingdon (High Street). Do zobaczenia 6 września!

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na koncert grupy Wilki w UK!

Jak wiecie, obok pilnowania by Wasze przelewy dochodziły na czas i byście zawsze otrzymywali u nas najlepszą ofertę to my...

Zamknij