logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod Patronatem Ferpay: Gramy dla Mayi – zbieramy na innowacyjne leczenie!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Pod Patronatem Ferpay: Gramy dla Mayi – zbieramy na innowacyjne leczenie!

Pod Patronatem Ferpay: Gramy dla Mayi – zbieramy na innowacyjne leczenie!

Pomaganie nic nie kosztuje – wiele razy się o tym przekonaliśmy. Tak jak wiele razy doświadczyliśmy Waszej pomocy przy akcjach nad którymi braliśmy patronat. I tym razem prosimy Was o wsparcie by pomóc małej Mayi, która zmaga się z nowotworem. Razem możemy więcej, a do szczęścia naszej dzielnej Księżniczki naprawdę niewiele trzeba! 

Jak możemy pomóc? Na przykład wybierając się na koncert charytatywny „Gramy dla Mayi – zbieramy na innowacyjne leczenie”, który odbędzie się 17 kwietnia w londyńskim POSK-u. Podczas wydarzenia na gości czekać będzie wiele atrakcji, wśród nich m.in. licytacje, sprzedaż wypieków od The Polish Bakery, a także występy dzieci z polskich szkół i koncerty zespołów: aMelinium, Fire Blisters i PM Project.

Maya ma 6 lat i od prawie 3 lat choruje na Neuroblastomę – nowotwór złośliwy wieku dziecięcego. Pomimo ogromnego bólu i cierpienia nie traci radości życia i walczy z całych sił o to, by pokonać tę straszną chorobę. Wy możecie jej w tym pomóc, dorzucając swoją cegiełkę i kupując bilet na koncert charytatywny w cenie 10£ na stronach: ferfun.co.uk i pmproject.co.uk!

Maya przeszła długie i trudne leczenie: chemioterapię, operację z przeszczepem szpiku oraz radioterapię, miała też podawane przeciwciała. Jednak w listopadzie 2014r. już pod koniec leczenia, w momencie, w ktorym nikt by się tego nie spodziewał, podstępny rak znów zaatakował. U Mayi wykryto nowego guza za prawym oczkiem oraz zmiany nowotworowe w nóżkach i w brzuszku.- Maya przeszła nową chemioterapię i cały czas walczymy o jej powrót do zdrowia, dlatego zbieramy pieniążki na jej dalsze, innowacyjne leczenie. Proszę, zawalczcie z nami o życie naszego jedynego dziecka! Nie pozwólmy, by rak nam ją odebrał. Każdy odruch Waszego serca, każda najmniejsza kwota zwiększy szansę na jej konieczne dalsze leczenie. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, nie tylko za pieniądze ale rownież za dobre słowo i modlitwę. To podtrzymuje na duchu i daje siły by to wszystko znieść… – mówią Agnieszka i Rafał Zubel, rodzice Mayi.

Organizatorzy koncertu: PM Project, Polska Szkoła im. Jana Kochanowskiego, Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej.

Patronat honorowy nad koncertem objął Ferpay.com

Data i miejsce:
17 kwietnia (niedziela), godz. 14:30 – 18:00
Jazz Cafe, POSK (Hammersmith), Londyn

Bilety w cenie 10£ do nabycia:
ferfun.co.uk oraz pmproject.co.uk 

(Cały dochód przeznaczony zostanie na innowacyjne leczenie Mayi – facebook: link)

Gramy-dla-Mayi-plakat-731x1024

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pod Patronatem Ferpay: Zapraszamy na relację z koncertu „Kochajmy się w Londynie”

Co to była za noc! Pełna niezapomnianych muzycznych wrażeń, spędzona we wspaniałym towarzystwie wyjątkowej Publiczności. Zespoły otrzymały od Was moc...

Zamknij