logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pod Patronatem Ferpay: Dzień Dziecka w Waterford i Dublinie

Przelewy bez granic > Pod patronatem Ferpay  > Pod Patronatem Ferpay: Dzień Dziecka w Waterford i Dublinie

Pod Patronatem Ferpay: Dzień Dziecka w Waterford i Dublinie

Jeżeli na bieżąco śledzicie nasze poczynania- wiecie dobrze, że jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś dobrego, coś ciekawego, coś wartego uwagi.  

Nie inaczej będzie tym razem. Dzień Dziecka wypada co prawda 1 czerwca, jednak od czego jest weekend? Od dobrej zabawy! To oczywiste. Dlatego właśnie w sobotę i niedzielę poprzedzającą to szczególnie ważne dla naszych dzieci święto będziemy działać w Waterford i Dublinie.

Teatr Balbina i IRLANDIAKONCERTY.com zaprosiły nas do współpracy nieprzypadkowo. Nie pierwszy raz będziemy udzielać wsparcia polskim inicjatywom na Wyspach. Ponieważ sprawa jest ważna i wybitnie ciekawa- nie mieliśmy wątpliwości, że należy pojawić się także na tym evencie.

Dzień Dziecka w  Waterford ( 27 maja) i Dublinie ( 28 maja ) zapowiada się więc imponująco. Ciekawe gry, fantastyczne zabawy, sowicie nagradzane konkursy, polskie słodkości… Ten dzień będzie idealny również ze względu na gwóźdź programu. Co nim będzie? Wyjątkowe przedstawienie!

Pamiętacie koziołka z Pacanowa? Tym razem, by opowiedzieć Waszym dzieciom o swoich przygodach zaszedł aż do Irlandii. “Podróże Koziołka Matołka“ to fantastyczna interaktywna uczta dla oka i dla ucha. Jeżeli w dzieciństwie lubiliście tego bohatera- nie ma możliwości, by nie stał się on faworytem także Waszego dziecka.

Podróżowanie z Koziołkiem Matołkiem po świecie będzie dla Waszych pociech nadzwyczajną przeżyciem ze względu na możliwość obcowania z piękną polszczyzną Kornela Makuszyńskiego, szansę osobistego uczestniczenia w inscenizacji, a także ze względu na fakt, że poza “żywymi” aktorami w przedstawieniu biorą udział uwielbiane przez dzieciaki lalki teatralne.

Teatr Balbina, który wystawia sztukę powstał w 1999 roku w Będzinie. Obsada zespołu składa się  tylko i wyłącznie z dyplomowanych aktorów, którzy na co dzień zatrudnieni są w teatrach Śląska i Zagłębia: w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie, w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach oraz w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Już ten fakt potwierdza, że impreza po prostu musi się udać!

Bilety możecie kupić w wielu sklepach na terenie Waterford i Dublina oraz zamówić tu: www.bilety.gazeta.iewww.bilety.ng24.ie . Serdecznie Was zapraszamy. 

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Matki

Polacy podobnie jak wszystkie nacje wychowane w duchu chrześcijańskim - specjalnym uwielbieniem darzą swoje matki. Matka, mama, mamusia, mamuś- osoba...

Zamknij