logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Pieniądze na koncie w kilkanaście sekund! Sprawdź jakie to proste!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Pieniądze na koncie w kilkanaście sekund! Sprawdź jakie to proste!

Pieniądze na koncie w kilkanaście sekund! Sprawdź jakie to proste!

Zapomniałeś o zrobieniu przelewu dla kolegi a przecież obiecałeś, że pożyczysz mu pieniądze? Zagapiłaś się i nie zostawiłaś córce gotówki na wyjście z koleżankami a dziś wyjeżdżasz na szkolenie? Mamy na to świetne rozwiązanie – przelew pomiędzy kontami E-wallet w Ferpay! Zarówno kolega w kłopocie, jak i córka na zakupach będą mieli na swoim koncie E-wallet pieniądze po kilkunastu sekundach! A z niego już swobodnie zasilą dowolne konto osobiste lub kartę VISA Ferpay. Tobie też wykonanie tej transakcji nie zajmie dużo czasu. Nie wierzysz? Sprawdź sam! To naprawdę działa i jest dziecinnie proste. Pierwszy raz przejdźmy przez to razem, abyś przy następnych czuł się jeszcze pewniej i swobodniej. Zaczynajmy!

Znajomy start

Zapewne już nie raz logowałeś się do panelu klienta Ferpay i tutaj nie trzeba Ci niczego przypominać. Pomożemy Ci tylko zlokalizować E-wallet, który po zalogowaniu jest dostępny w kolumnie po prawej stronie.

Teraz Twoim oczom ukazuje się okno logowania do elektronicznego portfela. Przypomnij sobie hasło, wpisz a potem będzie jeszcze prościej.

Mały skok w (prawy) bok

 

Po wpisaniu hasła jesteś już na swoim koncie E-wallet. Znajdujesz się na zakładce “Portfele walutowe”. Aby zrobić przelew wystarczy przenieść się na tę obok – “Wypłać pieniądze z E-wallet”. Po ukazaniu się dwóch możliwości tym razem wybierasz “Przelew E-wallet”.

 

Minimum formalności – maksimum przejrzystości

 

I jesteś już w oknie określenia danych przelewu. Teraz pozostaje jedynie wybrać walutę i kwotę przelewu, podać ID użytkownika Ferpay (to jest ten numer, który pojawia się zaraz po  zalogowaniu w prawym górnym rogu obok imienia i nazwiska), e-mail odbiorcy i tytuł przelewu. Tak! Nie trzeba wpisywać nieskończonej ilości danych osobowych. A jeśli zaznaczysz “Zapisz odbiorcę”, wówczas przy każdym następnym razie możliwe będzie zaczytanie danych z automatu! Cały proces będzie trwał jeszcze krócej!

Po złożeniu dyspozycji, na Twój numer telefonu przyjdzie SMS z jednorazowym hasłem na potwierdzenie transakcji. Wystarczy je wpisać w nowym oknie i potwierdzić, klikając na czerwony przycisk w dolnym prawym rogu strony.

I już!!! Stało się! Przelew wykonany a Twój czas dobrze wykorzystany!

Zastanawiasz się jak założyć własne konto E-wallet? Sprawdź w naszym poradniku >> KLIK

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kwieciste Partnerstwo na Dzień Kobiet: Ferpay w akcji z największą pocztą kwiatową!

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najpiękniejszych dni w roku. Najpiękniejszych, bo oddających hołd płci, pieszczotliwie tak właśnie nazywanej a...

Zamknij