logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

PETERBOROUGH POLISH DAY

Przelewy bez granic > Wszystkie  > PETERBOROUGH POLISH DAY

PETERBOROUGH POLISH DAY

Kochani! Wiemy, że nikt tak nie kocha swojego kraju jak Polacy. Szczególnie Polacy mieszkający i pracujący za granicą. Nikt tak nie tęskni za rodzimym chlebem, za masłem, za pierożkami ruskimi od babci Zosi, czy gołąbkami cioci Grażyny. Nikt się nie wzruszy zajadając  grubą pajdę chleba ze swojskim smalcem, czy biały serek ze śmietaną i szczypiorkiem. Nikt tak jak Polacy na obczyźnie nie uroni łezki słysząc polskie piosenki lub podziwiając talent i grację rodzimych zespołów ludowych.

Wiemy, że tęsknicie za ojczyzną i że nie możecie przyjeżdżać na stare śmieci co miesiąc. Zdajemy sobie sprawę, że to niemało kosztuje. Dlatego chcemy podzielić się tym, co w nas i w Was najlepsze. Pragniemy po prostu spędzić z Wami dzień.

Na PETERBOROUGH POLISH DAY odnajdziecie polski klimat, przypomnicie sobie znane smaki, posłuchacie polskiej muzyki. Promować będziemy polską tradycję, kulturę, biznes i pyszną polską kuchnię. Już 25 czerwca na spotkanie na Placu Katedralnym zapraszamy całe rodziny. Niesamowicie nas uszczęśliwicie, jeśli przyprowadzicie ze sobą przyjaciół. Będzie to wspaniała okazja do pokazania im kawałka Polski.

 

Bezspornie zdecydowaliśmy, że jako Ferpay musimy być na tym evencie. Zapewnienie Daniela Guza, organizatora imprezy: będziemy promować nasz wspaniały kraj przez muzykę, piosenkę, taniec i tradycyjne polskie przysmaki, takie jak pierogi, polski chleb, czy miód wybitnie nam się spodobało. Szczególnie oczywiście jego ostatnia część. :)

Pierwszy w historii Peterborough Dzień Polski nie będzie udany bez Waszego udziału. Dlatego już dziś apelujemy do Polaków mieszkających w Peterborough oraz bliższych i dalszych jego okolicach: Kochani! Spotkajmy się na PETERBOROUGH POLISH DAY w ostatnią niedzielę miesiąca. Przybądźcie licznie na pierwszą tego typu imprezę w mieście. Weźcie ze sobą rodzinę, przyjaciół i znajomych. Pokażmy Anglikom i innym mieszkańcom miasta z ilu rzeczy możemy być dumni, zaprezentujemy nasz kraj z jak najlepszej strony, po prostu poznajmy się i dajmy się poznać. To będzie niezapomniany dzień. Musicie tam być!

 

Gdzie i kiedy:

Peterborough Cathedral Square, PE1 1XH

25 czerwca, 10:00 AM

 

 

 

 

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Eksperyment pt. Oszczędzanie

Od chwili narodzin do uzyskania pełnoletności, staramy się przekazać naszym pociechom istotne zagadnienia dotyczące naszego jestestwa i radzenia sobie z...

Zamknij