logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Od teraz w Ferpay czeka Cię sporo wydatków…

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Od teraz w Ferpay czeka Cię sporo wydatków…

Od teraz w Ferpay czeka Cię sporo wydatków…

Nowy zegarek, fajna bransoletka, zestaw ulubionych płyt lub wyjazd na wakacje w ciepłe kraje i nowy laptop? A Ty już wiesz na co wydasz swoje pieniądze od Ferpay?

20 mln Polaków nie ma żadnych oszczędności, a prawie 70% deklaruje że chce oszczędzać nie mając odłożonej ani jednej złotówki na koncie. Co więcej, statystyki są nieubłagane i jeśli nawet większość z nas deklaruje, że chciałoby oszczędzić to i tak nie szuka drogi jak może w łatwy sposób to zrobić.

W Ferpay wierzymy, że do dużej zmiany prowadzą małe kroki. Nie od razu Rzym zbudowano, a to, że nie masz w szafie najnowszej kolekcji Chanel lub nie jeździsz najnowszym Bentleyem wcale nie oznacza, że jesteś na straconej pozycji. Ta myśl nam przyświecała gdy tworzyliśmy E-wallet i Ferpay Exchange.

Zapytasz pewnie, co w tym takie rewolucyjnego skoro na rynku pełno ofert zapewniających korzystniejszą wymianę walut. Jeszcze więcej serwisów, gdzie możesz wysyłać przelewy za granicę. Zgadza się, Ameryki nie odkryliśmy. Ale jako pierwsi stworzyliśmy serwis oferujący zarówno najlepszą wymianę walut jak i najszybsze oraz najtańsze przelewy międzynarodowe.

O tym, że klienci doceniają nasze przelewy do Polski możesz przeczytać w opiniach o Ferpay – jest ich już prawie 5.000! Dla tysiąca z Was, codziennie wysyłamy przelewy z Anglii, Norwegii, Irlandii, Niemiec, a także Danii i Holandii. I bardzo to lubimy. Chcieliśmy jednak by każdy w Ferpay poczuł, że oszczędzanie wcale nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a kilka prostych zasad może sprawić, że będziemy mogli odłożyć kawałek całkiem sporego grosza.

Jakie to zasady?

1. Zaufaj sobie. Jesteś dla siebie najlepszym doradcą i wiesz, czego oczekujesz. Dlatego w Ferpay Exchange dajemy Ci swobodę wyboru i sam decydujesz kiedy wymienić, sprzedać lub kupić walutę.

2. Ceń swój czas. Dzięki E-wallet możesz robić dwa razy szybciej przelewy bo teraz tradycyjny przelew w Ferpay opłacasz jednym kliknięciem pobierając środki z E-wallet.

3. Myśl przyszłościowo. W Ferpay Exchange wymieniamy kurs na żywo jednak najpierw musisz mieć do tego zgromadzone środki na E-wallecie. Księgowanie tych środków trwa do 2 dni roboczych dlatego już zawczasu warto doładować E-wallet, a w momencie jak kurs walut będzie dla nas korzystny kliknąć „Wymień walutę” i cieszyć się z zaoszczędzonych w ten sposób pieniędzy.

A o tym, ile dokładnie możesz zyskać pisaliśmy już TUTAJ.To jak, wiesz już na co wydasz pieniądze zaoszczędzone w Ferpay?


 

P.S. Pamiętajcie o naszym konkursie „Kobiecy marzec z Ferpay”! Zostały 2 dni, a do wygrania vouchery na kosmetyki. Po szczegóły zapraszamy TUTAJ >>>

wall_na_co_wydasz

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jesteś etatowym House Managerem? Mamy dla Ciebie prezent…

Jesteś pełnoetatowym House Managerem. Sprzątasz, gotujesz, robisz zakupy. Pamiętasz o urodzinach, imieninach, rocznicach nie tylko swoich bliskich, ale rodziny męża,...

Zamknij