logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Nie robimy jaj na Wielkanoc…

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Nie robimy jaj na Wielkanoc…

Nie robimy jaj na Wielkanoc…

Choć dzisiaj Prima Aprilis i nas aż korci by zrobić Wam jakiegoś psikusa to jednak musimy zachować powagę. Kasa to kasa, a Wy nas obdarzyliście wielkim zaufaniem za co każdego dnia jesteśmy wdzięczni i z radością podejmujemy kolejne wyzwania…

No właśnie, jeśli jesteśmy w temacie wyzwań. Zbliżające się święta Wielkiej Nocy to dla nas zawsze intensywny czas. Wiadomo – każdy chce zdążyć z wysyłką pieniążków na koszyk wielkanocny, a my stajemy na rzęsach by wszystkie przelewy doszły na czas. Niemniej jednak nie zawsze wszystko zależy tylko od nas i musimy się liczyć z godzinami pracy banków i kalendarzowymi bank holiday. Dlatego rozpisaliśmy dla Was godziny pracy naszego serwisu byście na spokojnie mieli pewność, że wszystko dojdzie na czas!

Księgowanie przelewów w Ferpay podczas Wielkanocy:

– STANDARD, MIKRO RACHUNKI, ZAWSZE FAIR Z BPH, PRZEKAZ NA POCZTĘ wysłany w dniach 4,5,6 kwietnia zostanie zrealizowany we wtorek tj. 7 kwietnia 2014.

– Przelew EXPRESS będzie dostępny do piątku włącznie, tj. 3 kwietnia, a następnie we wtorek 7 kwietnia. (Uwaga! Przelew Express w piątek 3 kwietnia będzie działał tylko do godziny 18 (PL).

Równocześnie informujemy, że nasz Dział Obsługi Klienta w dniu 6 kwietnia (poniedziałek) będzie nieczynny. Na wszelkie pytania odpowiemy najszybciej jak to możliwe w dniu 7 kwietnia (wtorek).

Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy życząc spokojnych Świąt!

Wyślij przelew do Polski >>>

wall_wielkanoc

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pod Patronatem Ferpay: Uśmiech dziecka to największa radość – w Londynie było ich aż 500!

Czy jest coś lepszego na świecie niż radosny, niczym nie skrępowany dziecięcy uśmiech? Każdy rodzic Wam powie, że to największą...

Zamknij