logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

News! Ferpay podbija kraje skandynawskie – nowe waluty: SEK oraz DKK!

Przelewy bez granic > Wszystkie  > News! Ferpay podbija kraje skandynawskie – nowe waluty: SEK oraz DKK!

News! Ferpay podbija kraje skandynawskie – nowe waluty: SEK oraz DKK!

Mamy newsa dla łowców dobrych okazji! Ferpay.com przelewy międzynarodowe jako pierwszy na rynku wprowadził możliwość korzystnych przelewów do Polski dla klientów z Danii oraz Szwecji. Takiej oferty jeszcze nie było!

Jeśli mieszkasz w Danii i Szwecji to z pewnością zainteresuje Cię nowa oferta Ferpay dla klientów z tych skandynawskich krajów. Ferpay jako pierwsza firma na rynku wprowadziła możliwość przelewów do Polski w koronie szwedzkiej oraz koronie duńskiej. Tym samym firma uzupełniła ofertę dla Polonii w Skandynawii, którą do tej pory z sukcesem mogła wysyłać przelewy w koronie norweskiej.

Klienci wysyłający przelewy z Danii mogą liczyć na stałe i niskie opłaty niezależnie od kwoty przelewu, opłacalny przelicznik walut oraz korzystniejszy niż bankowy czas realizacji przelewu. Za Przelew Standard z Danii do Polski zapłacimy 28,00 DKK, a pieniądze na koncie odbiorcy będą już następnego dnia roboczego. Z kolei Przelew Express dojdzie w niecałe 10 minut do Polski i zapłacimy za niego jedynie 78,00 DKK.

Na podobnie korzystną ofertę możemy liczyć gdy będziemy chcieli wysłać przelew ze Szwecji do Polski. Także w tym przypadku za Przelew Standard zapłacimy 28,00 SEK, a za Przelew Expres jedyne 78,00 SEK. Dodatkowo dla obu walut, Ferpay wprowadził możliwość płatności za rachunki w Polsce (usługa Zapłać rachunki – 19,00 SEK/DKK), przekaz na pocztę lub z doręczeniem, a także doładowanie karty Visa Ferpay.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowych walut. Ferpay.com – zawsze FAIR!

wall_dania_szwecja

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pod Patronatem Ferpay: GBPOWER NEW LIFE w Londynie – jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych tego sezonu!

Jesteście entuzjastami dobrego, oldschoolowego designu? A może z sentymentem wracacie w czasy PRL-u? Jeżeli i jedno, i drugie, to dobrze...

Zamknij