logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Nakarm naszego ludzika, czyli jak zasilić kartę VISA Ferpay?

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Nakarm naszego ludzika, czyli jak zasilić kartę VISA Ferpay?

Nakarm naszego ludzika, czyli jak zasilić kartę VISA Ferpay?

Po co komu karta jak nie można nią płacić?! Kawałek plastiku, który niepotrzebnie wypełnia kieszeń portfela. Nie chcemy, by taki los spotkał kartę VISA Ferpay a szczególnie naszego sympatycznego ludzika, który radośnie na Was zerka zza prawego jej rogu! Postanowiliśmy więc pokazać Wam jak bardzo proste jest nakarmienie go złotówkami :) Jeśli od dłuższego czasu leży głodny i zapomniany na dnie portfela – okażcie mu trochę życzliwości! Odwdzięczy się Wam bezproblemowym działaniem, intuicyjnością i wygodą korzystania z własnych środków. Szczególnie jeśli w niedługim czasie planujecie podróż do Polski (przecież święta tuż tuż…) zasilona złotówkami karta VISA Ferpay może okazać się bardzo przydatna.

Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach bez zalogowania się do panelu transakcyjnego nie ruszymy z miejsca – zapraszamy zatem! Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? Nic prostszego! Wejdź tutaj i przejdź z nami rejestrację krok po kroku >> KLIK.

 

 

 

 

 

Teraz wystarczy wejść do swojego elektronicznego portfela E- wallet. Jeśli jednak jeszcze go nie założyłeś, szybko to nadrobisz postępując zgodnie z tą instrukcją >> KLIK

Potrwa to dosłownie chwilkę – poczekamy :)

 

 

Będąc już zalogowanym do swojego E-walletu wchodzimy na zakładkę “Wypłać pieniądze z E-wallet” a tam przechodzimy do “Zasil kartę VISA”. Obrazek z ikoną do kliknięcia znajduje się ciut niżej. Zobaczycie go jak przesuniecie stronę w dół. Jest? Śmiało klikajcie!

Pora wybrać kwotę, którą chcemy zasilić kartę VISA Ferpay a potem najechać na przycisk u dołu strony “Zasil kartę VISA Ferpay”.

Po kliknięciu w niego podsumowuje nam się cała operacja. To jest pora na ostateczne sprawdzenie wszystkich danych.

 

Wszystko się zgadza? Wpisujemy więc hasło, które przyszło nam w SMS i POTWIERDZAMY czerwonym przyciskiem.

Udało się! Dokonałeś tego bardzo sprawnie. Gratulujemy! Teraz nie pozwól, aby Twój ferpayowy ludzik jeszcze kiedykolwiek w przyszłości chodził głodny :)

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Międzynarodowy Dzień Żelków

Znacie kogoś kto nie lubi żelków ? Uważamy, że byłoby sporym sukcesem znaleźć w stuosobowej grupie przynajmniej pięć osób, które...

Zamknij