logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Myśl jak Twój klient! Czyli kilka prostych rad jak zwiększyć przychody sklepu internetowego

Przelewy bez granic > Wszystkie  > Myśl jak Twój klient! Czyli kilka prostych rad jak zwiększyć przychody sklepu internetowego

Myśl jak Twój klient! Czyli kilka prostych rad jak zwiększyć przychody sklepu internetowego

Prowadzicie sklep internetowy i zastanawiacie się w jaki sposób zwiększyć swoje zyski? Jak się okazuje wystarczy kilka prostych, ale przemyślanych zmian na stronie sklepu by Twoi klienci zaczęli częściej odwiedzać Twoją witrynę.

Ale od początku. Jak wiesz, nikt nie lubi czekać, szczególnie dzisiaj, w dobie nowych, szybkich technologii konsument jest coraz bardziej niecierpliwy.  Według infografiki przygotowanej przez Vouchercloud, która naświetla temat psychologii konsumenta i czynników, jakie mają wpływ na dokonanie zakupów online wynika, że 57% klientów opuści stronę Twojego sklepu internetowego jeśli nie będzie działać szybko i płynnie!

Kolejnym istotnym czynnikiem z którym boryka się wielu sprzedawców internetowych jest porzucenie koszyka przez kupujących, które aż w 41% jest spowodowane ukrytymi opłatami i brakiem rzetelnych informacji na temat płatności! Nie od dzisiaj wiadomo, że klienci coraz częściej zwracają uwagę także na informacje dotyczące pośrednika płatności dlatego tym bardziej pamiętajmy żeby na każdym kroku zakupu umieszczać na ten temat wyczerpujące informacje. Stosując powyższe zasady oraz te zawarte w infografice możemy być pewni, że spotka się to z wielką aprobatą wśród kupujących, którzy z pewnością częściej będą chcieli odwiedzać nasz sklep :)

 

 

Więcej szczegółów zobaczycie na infografice:

 

psychologia konsumenta

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wszystko co powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwie transakcji w Internecie

Internet na stałe wrósł w nasze życie i jest dla wielu niezbędnym jego elementem. W Internecie czytamy wiadomości, szukamy informacji,...

Zamknij