logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Lions Football Academy – nasz wzór do naśladowania!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Lions Football Academy – nasz wzór do naśladowania!

Lions Football Academy – nasz wzór do naśladowania!

Zdrowy i aktywny tryb życia – to jedno z najczęstszych postanowień noworocznych. Ilu z nas udaje się wytrwać w tym postanowieniu?  W tym roku uda się każdemu! Wystarczy wziąć przykład z naszych młodych piłkarzy z Lions Football Academy!

Lions Football Academy to szkółka piłkarska, w której dzieci uczą się przede wszystkim aktywnego spędzania wolnego czasu, szacunku i współzawodnictwa, już od małego wpajamy im zasady gry fair play! Akademia naszego reprezentanta Polski w piłce nożnej Radosława Majewskiego działa od czerwca 2013 roku w Leeds i Wakefield, a Ferpay jest ich dumnym sponsorem :). Z ogromną radością wspieramy młodzików, którzy ucząc się gry w piłkę nożną, rozwijają swoje talenty i charaktery! To świetna zabawa, ale też wielka szansa. Oprócz regularnych treningów juniorzy mieli okazję trenować pod okiem Radka Majewskiego. Dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat mają szansę na wyjazd na obozy piłkarskie Polish Soccer Skills, tam mogą uczyć się pod opieką trenerów z hiszpańskiej Primera Division! Nie brakuje oczywiście wspólnej zabawny na imprezach takich: Dzień Dziecka, Pikniki, Urodziny Akademii, Halloween czy Mikołajki, a już w lutym odbędzie się kolejny Turniej. Czekajcie cierpliwie, niebawem poznacie szczegóły!

Wystarczy spojrzeć na uśmiechy naszych podopiecznych, by zmotywować się do działania. Ruch to zdrowie, dlatego wspieramy i bierzemy przykład z przyszłych mistrzów!

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomagamy maluchom i seniorom razem z WOŚP w 3 największym sztabie na świecie!

O co właściwie chodzi z WOŚP-em? Czym jest? Na co są przekazywane pieniądze? Wszyscy kojarzymy ją z coroczną zbiórką pieniędzy...

Zamknij