logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Kwieciste Partnerstwo na Dzień Kobiet: Ferpay w akcji z największą pocztą kwiatową!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Kwieciste Partnerstwo na Dzień Kobiet: Ferpay w akcji z największą pocztą kwiatową!

Kwieciste Partnerstwo na Dzień Kobiet: Ferpay w akcji z największą pocztą kwiatową!

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najpiękniejszych dni w roku. Najpiękniejszych, bo oddających hołd płci, pieszczotliwie tak właśnie nazywanej a do tego okraszony upominkami, spośród których najpopularniejsze są kwiaty. Tym bardziej miło nam ogłosić, że udało nam się pozyskać jako partnera Pocztę Kwiatową – prawdziwego lidera na rynku kwiatów. Dzień Kobiet jest pierwszym naszym wspólnym przedsięwzięciem ale obiecujemy, że nie ostatnim…

Wysyłka kwiatów z powodzeniem funkcjonuje na świecie niemal od początku XX wieku. Już u schyłku XIX stulecia gentlemani ze Stanów Zjednoczonych z rozkoszą posyłali kwiaty swoim damom. Obecnie nikt już nie musi najmować specjalnie ludzi, którzy w odpowiednim czasie dostarczyliby pachnący upominek rozpromieniając twarze kobiet. Uśmiechy u naszych dam można wywołać już znacznie prościej. Dlatego tym bardziej będziemy zachęcać Was do takich działań! Stąd też nasz pomysł na nawiązanie współpracy z najpopularniejszą w Polsce internetową Pocztą Kwiatową.

Swoją historię na polskim rynku pisze ona już od kilkunastu lat. Robi to z gracją godną czerwonej róży i subtelnością stokrotki, jednocześnie zyskując coraz większe grono zadowolonych Pań i Panów. Obecnie ich usługi są dostępne na całym świecie, dlatego też z powodzeniem możecie posłać wymarzony bukiet kwiatów ukochanym kobietom niemal z każdego zakątka naszego globu.

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet mamy dla Was niespodziankę – 10% zniżki na każdy produkt z oferty dostępnej na stronie internetowej PocztyKwiatowej.pl. Wystarczy wysłać dowolny przelew ze swojego konta Ferpay, a w mailu informacyjnym o transakcji otrzymacie unikatowy kod zniżkowy!

Nie zwlekajcie – niech kwiaty nie więdną tylko cieszą oczy Waszych ukochanych Pań!

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
E-wallet Ferpay – krótki przewodnik użytkowania

Przywykliśmy już do kont osobistych, powierniczych, oszczędnościowych czy też subkont. Jednak gdzie umieścić coś takiego jak e-wallet? Czym to jest...

Zamknij