logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Kochani apelujemy – kochajmy się w Londynie! :) Czyli zapraszamy na kolejny koncert pod naszym Patronatem!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Kochani apelujemy – kochajmy się w Londynie! :) Czyli zapraszamy na kolejny koncert pod naszym Patronatem!

Kochani apelujemy – kochajmy się w Londynie! :) Czyli zapraszamy na kolejny koncert pod naszym Patronatem!

PLG Acc. Ferpay i Radio Star zapraszają na wyjątkowy koncert „Kochajmy się w Londynie”, podczas którego na jednej scenie, tego samego dnia usłyszymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. 13 lutego w londyńskiej Scali wystąpią Bracia z Gościem Specjalnym Krzysztofem Cugowskim, Adam Asanov zespół Piersi i Kabaret Łowcy.B!


Po fantastycznym występie legendarnej grupy Wilki w Peterborough (UK) i dawce niezapomnianych wrażeń, na koncercie Lady Pank w Bostonie (UK), zapraszamy na kolejną muzyczną ucztę, tym razem w Brytyjskiej Stolicy! 13 luty (sobota) będzie w Londynie dniem wszystkich zakochanych i zadurzonych na dobre w twórczości czołowych polskich wykonawców, przy których muzyce będziemy bawić się tego wieczoru.

Piotr i Wojciech Cugowscy we wspaniałym stylu kontynuują rodzinną tradycję muzyczną, której stanie się za dość, gdy na scenie pojawi się legendarny Krzysztof Cugowski. Lider Budki Suflera, która w tamtym roku zakończyła swoją działalność wraca na estradę w Wielkim Stylu!  Będzie to wyjątkowa i jedyna okazja by zobaczyć ich w Londynie na jednej scenie!

Na tej samej scenie, wystąpi również Adam Asanov z zespołem Piersi. Kto z nas nie bawił się na imprezie przy ich Bałkanicy? A to tylko jeden z wielu fantastycznych przebojów, którymi rozgrzewają fanów na każdym koncercie.  Wraz z Kabaretem Łowcy.B, będzie okazja popłakać się ze śmiechu. Ich skecze zawsze przyprawiają widzów o ból mięśni w okolicach przepony i gwarantują gigantyczną dawkę dobrej zabawy. Szykuje się więc prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy cenią sobie rozrywkę na najwyższym poziomie.

Cały koncert zwieńczy dedykowane wszystkim Zakochanym ”Legend Disco” które potrwa aż do 03:00 w nocy, w wykonaniu Dyrektora Programowego Radia Star i Inicjatora Koncertu Marcina Marchelskiego.

Posłuchajcie specjalnego zaproszenia od naszych gości!

INFORMACJE:
Data: 13.02  (sobota)

Start: 20:00 – 03:00
Drzwi otwarte: 18:45
Miejsce: Scala,  Londyn
275 Pentonville Rd, N1 9NL
Bilety: 30£ sprzedaż online – do nabycia >>TUTAJ<<

Organizatorzy:

FerPay.com – Przelewy bez Granic.
PLG Accountants – Najlepsza Księgowość w UK.
Radio Star – Twoje Radio, Twoje  Przeboje.

Patronat Medialny:

TwojaAnglia.co.uk
Londynek.net

plakat_BRACIA_online_spon

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mamy to! Podczas tegorocznego WOŚP w Londynie po raz kolejny pobiliśmy rekord!

Gorąca atmosfera  gorących serc! Co tu dużo mówić – było wspaniale! Niezwykła energia, która wytworzyła się tego wieczoru była przeżyciem jedynym...

Zamknij