logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Powroty do szkoły i mniej siwych włosów u rodziców – czyli karta Visa Ferpay tańsza o połowę!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Powroty do szkoły i mniej siwych włosów u rodziców – czyli karta Visa Ferpay tańsza o połowę!

Powroty do szkoły i mniej siwych włosów u rodziców – czyli karta Visa Ferpay tańsza o połowę!

Tony zeszytów kupowane na ostatnią chwilę, tornistry, piórniki oraz wyścigi sklepowe, których sam Macgyver by nie ogarnął….Kochani, rozpoczynamy rok szkolny!

Pewnie wielu z Was ma już najgorsze chwile terroru sklepowego za sobą – „Mamo, ale ten zeszyt nie jest w kolorowe kropki ale w małe łatki” – czyli gdy kropkowa zachcianka małego brzdąca urasta do rangi problemu egzystencjalnego. Lub te z cyklu „Nie bo nie” i sterta starannie wybranych przez rodzica długopisów i kredek ląduje z powrotem na półce sklepu. Spokojnie – każdy z nas to przechodzi lub w niedalekiej przyszłości będzie i z całą pewnością można napisać, że to chwilowe problemy – niedługo zaczną się te z cyklu „Tato, a Krzyś z 3 klasy mnie przezywa…” :)

 

Ale do rzeczy. Wasze pociechy z pewnością już Wam dostarczyły nie mało wrażeń dlatego  jeden z problemów współczesnych rodziców postaramy się choć trochę rozwiązać. I jak nie wiadomo o co chodzi to oczywiście chodzi o kasę. A dokładniej o kieszonkowe.

 

Być może budzicie się zlani potem na myśl o młodocianych oprychach z filmowych opowieści, którzy skutecznie terroryzują pierwszoklasistów żądając okupu. Być może boicie się, że Wasz maluch niefrasobliwie wyda całe kieszonkowe kupując karton gum do żucia w pobliskim sklepiku. A z pewnością marzycie o tym, by Wasze dzieci były po prostu szczęśliwe i bezpieczne, a darowane pieniążki – mądrze wydawały.

 

Z myślą o Was wprowadziliśmy kartę Visa Ferpay, alternatywę dla gotówki, która sprawdzi się nie tylko podczas wyjazdów na wakacje czy zakupów w sklepach online, ale także jako bezpieczna portmonetka dla naszych pociech.

 

Jak to działa?

1. Zamawiasz kartę Visa Ferpay w panelu klienta Ferpay
2. Wpisujesz imię i nazwisko swojego dziecka dla którego zamawiasz kartę
3. Potwierdzasz zamówienie i czekasz na przesyłkę z kartą
4. Po otrzymaniu karty aktywujesz ją w panelu klienta i doładowujesz dowolną kwotą
5. Twoja pociecha może bezpiecznie i bez żadnych opłat płacić kartą Visa Ferpay w sklepach i internecie

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoje dziecko nie nosi przy sobie gotówki, a w razie kradzieży karty możesz ją samodzielnie zablokować w ciągu kilku sekund. Dodatkowo masz na bieżąco podgląd do historii transakcji, a doładowanie karty Visa Ferpay robisz zawsze po najlepszym kursie w Ferpay. Karta Visa Ferpay jest bez stałych opłat czy ukrytych kosztów i tylko do 15 września zamówisz ją o 50% taniej.  A spokój i bezpieczeństwo portfela naszych dzieci dorzucamy w gratisie…Proste, prawda?

 

aktualnosci_szkola

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uwaga złodziej! Czyli kilka prostych rad jak nie dać się oskubać podczas wakacyjnego wypoczynku…

Wakacje to idealny czas na egzotyczne wojaże, wylegiwanie się na słońcu, kąpiel w morzu czy jeziorze. To też czas dla...

Zamknij