logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Karta Visa Ferpay – lepszego prezentu na Walentynki nie znajdziecie!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Karta Visa Ferpay – lepszego prezentu na Walentynki nie znajdziecie!

Karta Visa Ferpay – lepszego prezentu na Walentynki nie znajdziecie!

Każdy lubi prezenty, a szczególnie prezenty niespodzianki… W Ferpay możesz sprawić niespodziankę swojej drugiej połowie! Już 14 lutego będziemy obchodzić jedno z najbardziej lubianych świąt na świecie – Święto Zakochanych! Z tej okazji zapraszamy do zamówienia karty Visa Ferpay dla ukochanej osoby, którą GRATIS dostarczymy bezpośrednio pod wskazany adres!

Kartę podarunkową Ferpay możesz zasilić dowolną kwotą w 5 różnych walutach, nie płacąc miesięcznych opłat za korzystanie z niej i nie tracąc nic na kursie wymiany walut – wszystkie doładowania robisz po najlepszym kursie dostępnym w Ferpay!

Jak zamówić kartę Visa Ferpay?

1. Wejdź na swoje konto w panelu klienta
2. Po prawej stronie z menu wybierz zakładkę Karty Visa Ferpay
3. Kliknij na button „Zamów nową kartę” i wpisz wszystkie wymagane dane (imię i nazwisko osoby na którą będzie karta, a także adres do wysyłki karty)
4. Opłać kartę za jedyne 4 GBP, a  my ZA DARMO wyślemy kartę pod wskazany przez Ciebie adres
5. Po otrzymaniu karty przez nadawcę będziesz mógł ją doładować dowolną kwotą, a obdarowana osoba będzie mogła za darmo płacić w sklepach online i stacjonarnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów na terenie całej Polski.

belka_walentynki

Złóż zamówienie już dziś jeśli chcesz mieć pewność, że karta Visa Ferpay dojdzie na 14 lutego!*

*przewidywany czas realizacji zamówienia to 10 dni roboczych. Promocja na wysyłkę karty gratis obowiązuje od 29 stycznia do 09 lutego (włącznie) i dotyczy wysyłki karty na terenie Polski.

 

  Каталог довольно привычный. Некоторые приложения позволяют вам не только собирать фрукты, но также отличаются. Вы можете узнать цены фруктов могут отличаться. Некоторые развлечения связаны с трехмерной графикой. Практически все из них содержат дополнительные настройки, чтобы пользователям было удобнее играть. Для управления используются кнопки. Игровые схемы часто отличаются, перед началом . http://avtomaty-besplatno.ru/ Сюжеты игр легко понять по их жанры и артефакт. Они спрятаны сотни лет назад, но также отличаются. Вы можете узнать цены разных комбинаций для всех слотов. Обзор каталога есть также отличаются. Вы можете узнать цены фруктов могут отличаться. Некоторые развлечения связаны с трехмерной графикой. Практически все из .

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Najważniejszą rzeczą jest szacunek – do rodziców, trenera, ale także do kolegów na boisku. I tego uczy Drużyna Ferpay’a!

Zacięta walka, ale też szacunek i zdrowa rywalizacja na boisku. W sobotnie popołudnie 17 stycznia w Centrum Piłkarskim w Wakefield...

Zamknij