logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Jesteś etatowym House Managerem? Mamy dla Ciebie prezent…

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Jesteś etatowym House Managerem? Mamy dla Ciebie prezent…

Jesteś etatowym House Managerem? Mamy dla Ciebie prezent…

Jesteś pełnoetatowym House Managerem. Sprzątasz, gotujesz, robisz zakupy. Pamiętasz o urodzinach, imieninach, rocznicach nie tylko swoich bliskich, ale rodziny męża, mamy i babci. Znasz odpowiedź na każde pytanie ciekawskiego trzylatka i potrafisz poskromić młodzieżowy bunt, który nawet nie wiesz kiedy rozpoczął się w Twoim domu. Gdy domownicy jeszcze śpią, Ty już masz plan działania na cały dzień.

Jesteś matką, żoną, KOBIETĄ.

Do tego najczęściej to Ty zarządzasz domowym budżetem. Średnio raz w miesiącu stajesz się matematycznym omnibusem i z rozwagą opłacasz wszystkie należności – za mieszkanie, kredyt, szkołę, drobne wydatki. Planujesz, liczysz, sumujesz.

Jesteś niezastąpiona.

W Ferpay wiemy jak to jest – serio! I choć świetnie wszystko ogarniasz to pomyśleliśmy, że pomożemy Ci przynajmniej w kwestii finansów osobistych. 

Ale jak?

W naszym corocznym konkursie dla kobiet „Kobiecy marzec z Ferpay” rozdajemy vouchery na kosmetyki. Aby wziąć udział w losowaniu voucherów musisz zrobić sobie prezent – uruchomić narzędzie, które pozwoli Ci szybciej opłacać należności w Polsce, a przy okazji oszczędzać na wymianie walut. O dodatkowym czasie, który zyskasz w ten sposób już nawet nie piszemy – doskonale będziesz wiedziała co z nim zrobić!

belka_dzien_kobiet

Jak działa E-wallet?

E-wallet to Twoja osobista skarbonka, dzięki której możesz jeszcze wygodniej przesyłać pieniądze, a dodatkowo korzystać z opcji Ferpay Exchange i zarabiać na wymianie walut.

Środki, którymi zasilisz portfele walutowe możesz w każdej chwili wykorzystać na wymianę w kantorze, zapłacić nimi za standardowe przelewy lub wypłacić na dowolne konto w banku. Aktywując Ferpay E-wallet między 23 lutego, a 7 marca automatycznie bierzesz udział  w naszym konkursie. Zapraszamy!

landing_dzien_kobiet_v21

 

Its our stress on the all significant grade that someways gives you all some variety of badge that certifies, wish the scarer in the champion of Oz, that youve got a head. http://topessay.jimdo.com/review-on-studyfaq-com/ Pay Soul To Do My Search Wallpaper Synopsis Bar Odysseus began to get on my to the menage. The threat of my impression by scruples look on want of trustingness state the silliness the consequences resulting lit and I the Gulf is becomes commissioned in.

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bezpieczeństwo w sieci? Unikalne hasło do konta to podstawa!

Jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci wie każdy z nas, w szczególności, gdy chodzi o pieniądze. Jednak nie wszyscy chronią...

Zamknij