logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Jak zrobić 1 sekundowy przelew z E-wallet do innego użytkownika? Zobacz 3 szybkie kliknięcia myszką!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Jak zrobić 1 sekundowy przelew z E-wallet do innego użytkownika? Zobacz 3 szybkie kliknięcia myszką!

Jak zrobić 1 sekundowy przelew z E-wallet do innego użytkownika? Zobacz 3 szybkie kliknięcia myszką!

Co byś powiedział, gdyby przelew trwał 1 sekundę? W Ferpay teraz to możliwe. Właśnie uruchomiliśmy przelewy do innych użytkowników i wiemy jedno – to ma moc!

3 kliknięcia myszką, śmiesznie mała opłata i błyskawiczny czas realizacji. Jesteś gotowy rozpocząć swoją przygodę z super szybkimi przelewami do innych użytkowników w Ferpay? A więc do dzieła!

1. Zaloguj się do panelu klienta Ferpay, następnie po prawej stronie z menu wybierz zakładkę E-wallet. Jak już poprawnie zalogujesz się do swoich portfeli walutowych, wybierz opcję „Wypłać pieniądze z E-wallet” z menu górnego, a następnie „Przelew E-wallet”.

E-wallet - Ferpay.com 2015-05-21 15-07-36

2. Później wystarczy już tylko wybrać portfel walutowy z którego chcemy wysłać pieniądze, wpisać ID użytkownika Ferpay i jego e-mail. Kliknąć „Wyślij przelew”…

E-wallet - Ferpay.com 2015-05-21 15-19-50

3. … i wpisać hasło SMS wysłane na podany przez Ciebie numer telefonu, potwierdzić i GOTOWE! W tej samej chwili jak potwierdziłeś swój przelew, odbiorca może już sprawdzać swoje konto – szybko, prawda?

E-wallet - Ferpay.com 2015-05-21 15-22-28

Przelewy do innych użytkowników w Ferpay to całkowita nowość na tego typu rynku usług. To dzięki Wam stale się rozwijamy i wprowadzamy nowości. Nawet nie wiecie jak się cieszymy, że zmieniacie z nami oblicze finansów osobistych -> DZIĘKUJEMY!

 

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
W Ferpay okazywanie miłości nic nie kosztuje. Zobacz naszą promocję na Dzień Matki!

Mom, meme, mana, mamm… Mama. Wiecie, że niemal w każdej kulturze słowo to brzmi podobnie? I znaczy zawsze to samo...

Zamknij