logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Jak zapłacić za rachunek w Polsce będąc za granicą?

Przelewy bez granic > Wszystkie  > Jak zapłacić za rachunek w Polsce będąc za granicą?

Jak zapłacić za rachunek w Polsce będąc za granicą?

Wyjazd za granicę, najczęściej do pracy, wiąże się z pozostawieniem wielu spraw w kraju, które na bieżąco trzeba regulować. Mowa między innymi o płaceniu różnego rodzaju rachunków – mediów w Polsce, rat za kredyt, sprzęt gospodarstwa domowego i innych. Emigranci mieli jeszcze kilka lat temu mocno utrudnione życie w tej kwestii, bowiem przelewy bankowe były niezwykle drogie i w wielu bankach przekraczały sto złotych.  Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym nie poniesiemy żadnych kosztów lub zapłacimy bardzo niewiele za przelew ekspresowy i wszystko na bieżąco będziemy w stanie łatwo regulować.
Przelewy pieniężne najczęściej są dużo tańsze kiedy przesyłamy niewielkie kwoty. W przypadku przelewu z zagranicy kilkuset złotych, zapłacimy kilkadziesiąt złotych opłaty, co jest już sporym upustem względem drogich opłat bankowych. Doskonałym rozwiązaniem było wprowadzenie tzw. systemu SEPA, który ma za zadanie dostosowywać się do europejskich standardów, do których banki przystępują coraz częściej, aby przyciągnąć tańszą ofertą większe grono klientów.
Ferpay też wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i udostępnia usługę „Zapłać Rachunki”. Dzięki tej opcji możemy szybko, a przede wszystkim tanio opłacić wszystkie rachunki w Polsce – za gaz, prąd, telewizję czy za mieszkanie. Zaletą usługi „Zapłać rachunki” jest symboliczna opłata, która w zależności od wybranej waluty wynosi przykładowo 0,98 GBP czy 19,00 NOK. Wystarczy zalogować się na swoje konto użytkownika i z listy usług wybrać opcję „Zapłać Rachunki”. Mamy do wyboru płatność karta płatniczą (Visa, Maestro) lub wpłatę na konto Ferpay. W trzech prostych krokach zapłacimy wszystkie nasze należności, a dane odbiorcy przelewu możemy zapisać do naszej listy odbiorców by następnym razem nie tracić czasu na ponowne wklepywanie danych. Proste, prawda? :)

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bank Rossija poprosił klientów o wstrzymanie płatności dewizowych

Objęty sankcjami USA w związku z aneksją Krymu przez Rosję rosyjski bank Rossija poprosił w poniedziałek swych klientów, by wstrzymali...

Zamknij