logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Jak co roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Jako jedyni udostępniamy bezpłatny przelew aż w 7 walutach!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Jak co roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Jako jedyni udostępniamy bezpłatny przelew aż w 7 walutach!

Jak co roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Jako jedyni udostępniamy bezpłatny przelew aż w 7 walutach!

Nieważne gdzie mieszkasz i w jakiej walucie chcesz wspomóc najbardziej potrzebujących. Dzięki polskiemu serwisowi do przelewów pieniędzy ferpay.com możesz wykonać bezpłatny przelew aż w 7 walutach obcych. Do wyboru mamy funty brytyjskie, euro, dolary amerykańskie, a nawet w korony norweskie, szwedzkie i duńskie.

Jak zrobić bezpłatny przelew na konto WOŚP?

Wystarczy, że w panelu klienta Ferpay wybierzesz interesującą Cię walutę, wpiszesz kwotę jaką chcesz przekazać na konto WOŚP i wybierzesz opcję „Wpłata na konto WOŚP”. W następnym kroku zostaniesz poproszony o potwierdzenie danych i następnie będziesz miał możliwość wyboru jak chcesz wpłacić pieniądze – kartą płatniczą (Visa, Maestro) lub możesz wykonać przelew ze swojego konta bankowego. Potwierdzasz transakcję i gotowe!

O Ferpay

Ferpay.com to wiodący na rynku serwis dzięki któremu wyślesz pieniądze do każdego miejsca na świecie, a także wymienisz waluty korzystniej niż w banku czy kantorze. Aby zarejestrować się w Ferpay wystarczy wejść na stronę, wpisać swoje dane (imię i nazwisko, adres e-mail) i po kilku chwilach nasze konto jest aktywne.

Co ważne, firma jest pod stałym nadzorem Financial Conduct Authority (FCA), Urzędu Skarbowego (HMRC), a także polskiej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Do tego wszystkie dane są szyfrowane, a firma nie przechowuje tzw. wrażliwych danych kart płatniczych dzięki czemu możemy być pewni, że nikt niepowołany nie użyje naszej karty.

Zbiórka na rzecz WOŚP

W ramach zbiórki pieniędzy podczas 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy firma Ferpay zobowiązała się do przekazania wszystkich zebranych środków bezpośrednio na konto fundacji, nie pobierając z tego tytułu żadnych opłat. Możecie być pewni, że każdy grosz trafi na pomoc potrzebującym, zatem nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić Was do pomocy w zbieraniu środków na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Mierz z nami wysoko!

Więcej informacji o zbiórce znajdziecie na stronie >>TUTAJ<<

blog_max_mierzymy_wysoko

Игровые Онлайн Автоматы

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zawsze trafiony prezent na Święta? Zamów kartę Visa Ferpay!

Bieganina, siatki sklepowe wypchane po brzegi, ciasto na pierniki leżakuje, a Ty jak co roku stajesz przed wyzwaniem - co...

Zamknij