logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

I my radośnie witamy WIOSNĘ !

Przelewy bez granic > Lifestyle  > I my radośnie witamy WIOSNĘ !

I my radośnie witamy WIOSNĘ !

I nadeszła. Piękna, zielona, świeża, pachnąca WIOSNA! Uśmiechy na twarzach same rozkwitają na widok słońca, a ciała prężą się, aby jak najwięcej promieni złapać. Bez cienia żalu w czeluściach szaf chowamy zimowe odzienia. Jak nigdy wcześniej, z rozkosznym zmęczeniem pucujemy okna i odkurzamy dawno niewidziane kąty w domach. Cieszy nas wszechogarniające odrodzenie. I my poczuliśmy się jakoś lżej na wiosnę. Zrzuciliśmy ciężar przydługich transferów i rozkwitamy dzięki przelewom Express. Sprawdźcie sami ile teraz mamy wspólnego z wiosną!

Przywitanie wiosny oznacza pożegnanie długiej zimy. Podobnie jak u nas powrót przelewów Express oznacza pożegnanie przydługich transferów. :)

Śnieg pada, deszczem zarzuca, a wietrzysko mroźne niemal wstrzymuje oddech. Niezliczona ilość warstw ubrań, wzmożona uwaga przy stawaniu kroków (przecież każdy z nich może być ostatnim przed zwichnięciem nogi), ciągłe wizyty na myjniach samochodowych – wszystko ma swoje granice! Znudzeni długimi wieczorami, zimnymi porankami, ponurymi popołudniami odliczaliśmy już dni do nadejścia wiosny, która przyjdzie i odmieni oblicze naszej codzienności. Podobnie i my czekaliśmy dnia, kiedy będziemy mogli uruchomić dla Was przelewy Express. Mało radosne nastroje towarzyszyły Wam jak i nam, gdy musieliśmy wstrzymać tak pożyteczną dla Was usługę. Chłodem wiało z Waszych komentarzy, co dodatkowo obniżało już i tak nieznośną temperaturę. A jednak wówczas, gdy zaczynały topnieć lody -nasze plany powrotu zaczynały rozkwitać. Przypadek? Nie sądzimy…

 

 

Wiosna sprawia, że odradza się w nas życie, podobnie jak przelewy Express rozbudzają przekonanie, że wszystko może być prostsze!

Czekanie zimą aż się nagrzeje w aucie często zajmuje tyle, co sam dojazd pod pożądany adres. Długie minuty nim kobieta nałoży wszystkie warstwy wierzchnie na siebie, co by nie zmarznąć a przy tym nadal stylowo wyglądać, stają się równie nieznośne. Przyjście wiosny rozwiązuje te problemy! Słońce pięknie ogrzewa nam policzki niemal już od rana a damy wypełniają poranne minuty rozkosznym nuceniem w takt: “Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr! Wiosna! Znów nam ubyło lat (…)”. Podobnie cieplejsze uczucia spłyną na Was, gdy zasiądziecie do komputera, aby przesłać pieniądze niemal w dowolne miejsce na (kwitnącej) ziemi. Przecież nie musicie już długich dni wypełnionych jeszcze dłuższymi godzinami wyczekiwać aż pieniądze trafią na konto odbiorcy. Wraz z wiosennym wietrzykiem przyjdzie radosna wiadomość od oczekującej mamy, że pieniądze ma już na koncie. Po kilku minutach syn w Polsce zadzwoni – “Dzięki tato, mogę już zapłacić za kurs na prawo jazdy!”. I jak wiosną słońce ogrzewa nasze twarze, tak rozpromieniają je również takie wiadomości!

 

Przywitajmy wiosnę z prawdziwą radością!

Z tej okazji ogłaszamy Happy Hours!

Tylko dzisiaj w godzinach 14.00-16.00

wszystkie przelewy Express możecie słać ZA DARMO!

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Świętego Patryka – dziś wszyscy jesteśmy Irlandczykami

„Niech twoje kieszenie są ciężkie, a serce lekkie, niech szczęście dąży za Tobą w dzień i w nocy” - to...

Zamknij